Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to by się zgadzało bo nikogo w klasie nie mogła z tobą zidentyfikować. A moja córeczka zaczęła 0 ale w warszawie na razie. :-?

 

ale że kto taki?

 

Kiedyś się zgadaliśmy że masz dzieci w szkole i jakoś tak wyszło ze myślałem ze z siostrzeńcem do klasy któreś chodzi ale nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dom wygląda super łazienki super fajne (w moim typie :wink:) . Kiedy wielki finał czyli przeprowadzka???

 

podpisuję się pod Gawełkiem... 8) ... super!

 

Masz drewniany blat? Jaki? Gdzie zamawiałaś kuchnię?

 

dzięki rasiu :D

kuchnia by Ikea a blat i owszem drewniany brzozowy przykryty tekturą :roll:

kupiony na próbę na parapet :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeniąt nie będzie tym niech zajmują się hodowcy przynajmniej wiadomo co z małej białej kulki wyrośnie

 

a na moim podwórku leżą sobie futrzaki w typie owczarka podhalańskiego :D

 

super przytulaśne :D chociaż zza płotu mogą się wydawać potworami z wielkimi zębami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dom wygląda super łazienki super fajne (w moim typie :wink:) . Kiedy wielki finał czyli przeprowadzka???

 

podpisuję się pod Gawełkiem... 8) ... super!

 

Masz drewniany blat? Jaki? Gdzie zamawiałaś kuchnię?

 

dzięki rasiu :D

kuchnia by Ikea a blat i owszem drewniany brzozowy przykryty tekturą :roll:

kupiony na próbę na parapet :oops:

 

 

Meble super fajne! Jestem nieustanną miłośniczką Ikei, a blat to będzie blat czy parapet? Bo ja mało rozumna dziś jestem? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Kuchnia juz widać, że będzie super. Ja też ostatnio dostałam szmergla na punkcie Ikei. Przez ostatnie 2 m-ce byłam juz chyba z 5 razy, i za każdym razem coś nowego mnie fascynuje. Nawet poczyniłam kilka zakupów. :)

A kiedy planowany jest koncowy montaż, bo chcę mieć wgląd na tę kuchnię. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edys :D kuchnię składamy w weekendy ze ślubnym i czasami są to tylko 4 godziny tygodniowo bo zazwyczaj coś nam wypada niespodziewanego i super pilnego w wolne dni :roll:

ale myślę że w ciągu 2 tygodni powinniśmy skończyć :wink:

 

A nie lepiej zorganizować mały zlocik, bo co 20 par rąk to nie dwie... :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i co... tynkarze dzisiaj nie przyjadą

mają być w czwartek lub w piątek"

 

Byle nie w Wielki wszystko bedzie gites :wink:

 

no osobiście szefuncio przyjechał mnie przeprosić

że będzie musial dokończy robotę gdzieśtam gdzieśtam i pod koniec tygodnia zjawią się u mnie .............. no i niech spróbują nie przyjechać

 

a o Wielkim Czwartku to proszę mi tu nie krakać :evil:

 

idę pooglądać lodowki dla relaksu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea ma te same produkty we wszystkich sklepach na świecie :D

są oczywiscie artykuły lokalne ale większość mozesz kupić w Warszawie, Berlinie czy Lizbonie

 

bardzo lubię styl skandynawski, trochę sielskości i "wieśniactwa" w nowszym wydaniu chociaż obecnie wzory w Ikei są troche w kierunku lat 70 a to już nie moje klimaty

oczywiście nadal są też rzeczy które chcialabym mieć u siebie

 

Byłam u Ciebie Dorbie (tytuł Twojego dziennika zacheca i kusi :wink: ) ale do tej pory się nie ujawnilam :oops: masz piekne okna w salonie - ale więcej napiszę już Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...