Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ikea ma te same produkty we wszystkich sklepach na świecie :D

są oczywiscie artykuły lokalne ale większość mozesz kupić w Warszawie, Berlinie czy Lizbonie

 

bardzo lubię styl skandynawski, trochę sielskości i "wieśniactwa" w nowszym wydaniu chociaż obecnie wzory w Ikei są troche w kierunku lat 70 a to już nie moje klimaty

oczywiście nadal są też rzeczy które chcialabym mieć u siebie

 

Byłam u Ciebie Dorbie (tytuł Twojego dziennika zacheca i kusi :wink: ) ale do tej pory się nie ujawnilam :oops: masz piekne okna w salonie - ale więcej napiszę już Ciebie :wink:

 

Dzięki Aniu.

Ja lubię te jasne meble, chcicalabym miec kanapy w kolorze kremowym, ale to na starość :lol: , tzn jak nie bede miec dzieci z czekoladkami w raczkach :lol: I polecam kanape Ektorp z Ikei bo mozna prac pokrowce - to tak a propos czekoladek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea ma te same produkty we wszystkich sklepach na świecie :D

są oczywiscie artykuły lokalne ale większość mozesz kupić w Warszawie, Berlinie czy Lizbonie

 

bardzo lubię styl skandynawski, trochę sielskości i "wieśniactwa" w nowszym wydaniu chociaż obecnie wzory w Ikei są troche w kierunku lat 70 a to już nie moje klimaty

oczywiście nadal są też rzeczy które chcialabym mieć u siebie

 

Byłam u Ciebie Dorbie (tytuł Twojego dziennika zacheca i kusi :wink: ) ale do tej pory się nie ujawnilam :oops: masz piekne okna w salonie - ale więcej napiszę już Ciebie :wink:

 

Dzięki Aniu.

Ja lubię te jasne meble, chcicalabym miec kanapy w kolorze kremowym, ale to na starość :lol: , tzn jak nie bede miec dzieci z czekoladkami w raczkach :lol: I polecam kanape Ektorp z Ikei bo mozna prac pokrowce - to tak a propos czekoladek :lol:

 

ja mam teraz narożnik Ektorpa i 3 pokrowce do niego - super sprawa bo tych rączek w czekoladce :evil: dużych i małych jest u nas trochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u myszy a Ty u mnie stronkę otworzylaś :lol:

 

podoba Ci się :oops: to super :D

 

czekam na drzwi wewnętrzne bedą montowane w przyszły wtorek :D ale bedzie czadowo - najbardziej nie mgę się doczekać tych szerokich przeszklonych do salonu 8)

 

 

a malowanko robiliście sami? i czym? :)

 

i na jakie drzwi czekasz?

 

 

i w ogóle to priva zaraz dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Tata nam maluje jest w tym niesamowity ma tyle cierpliwości do tych ścian :roll: :D

 

na ścianach farba biała akrylowa - myślę że m. nie kupił nic drogiego i wyrafinowanego :wink: - zakup z castoramy

 

a drzwi takie jak u Jasi np czyli Fiordy z Pol-skone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Aniu, bardzo ładnie u Ciebie!!! Moje oczęta zatrzymały się szczególnie na dolnej łazience, a dokładniej - na umywalce 8)

Czy to Ikea? 8)

 

tak to Ann z Ikei :wink: u nas zwana "poidłem dla konia" :roll:

powiesiłam nisko ze względu na dzieci - jeśli się to nie sprawdzi będzie trzeba podnieść wyzej na razie nie mamy wody więc nie mogę za bardzo sprawdzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Aniu :p

 

my się przymierzamy do elewacji i mam pytanie jaki tynk wybrałaś, i czy dom ocieplałaś wełną czy styropianem bo nie mam czasu szukać :wink:

 

a możesz też się namiarami na metę zakupową styropianu podzielić :lol:

 

wybrałam tynk silikatowo-silikonowy z Alpola zależało mi na konkretnym kolorze (spapugowany od znajomego :wink: ) cena 138 zł za wiadro 25kg

 

styropian i takie tam (klej, siatka, narożniki) brałam w Kabex-ie (jast blisko i dowożą bez problemu) nie było najtaniej ale mąż chciał mieć styropian Organica (taki dalmatyńczyk) cen nie pamiętam, jak chcesz to sprawdzę ale kupowałam chyba w okresie najwyzszych cen na rynku w zeszłym roku :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...