Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Za Rogiem


mort

Recommended Posts

To ja się przybiegam przywitać, bo jak się okazuje znalazłam budowniczych z mojej szamotulskiej okolicy... co mnie bardzo cieszy.

Co prawda sąsiad jak widzę rok do przodu (w odniesieniu do moich planów0, ale mam nadzieję, że dzięki temu mogę liczyć w razie potrzeby na jakies porady?

Powodzenia w dalszych pracach na wiosnę :)

 

Dziękuję! Mi również miło poznać nowych sąsiadów. Cały dziennik obowiązkowo przeczytałem i trzymam kciuki za jak najszybszy start! Jeśli będę mógł w jakiś sposób pomóc, chętnie to uczynię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To mam pierwsze pytanko, wyczytałam w dzienniku, że planujesz kotłownię i kocioł na ekogroszek, z czego wnioskuję, że gazu nie będzie?

Chciałabym sie upewnić, bo jeśli jednak planujesz to może wiesz na ile wcześniej w naszej magicznej gazowni należy zacząć czynić starania przed docelowym terminem kiedy gaz chciałałbym już mieć na działce?

Pan na infolinii niestety niewiele w temacie wie, a cały czas nie styka mi czasu, aby podjechać tam i pogadać z kimś osobiście...

I oczywiście będe pilnie śledzić Wasze postępy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam pierwsze pytanko, wyczytałam w dzienniku, że planujesz kotłownię i kocioł na ekogroszek, z czego wnioskuję, że gazu nie będzie?

Chciałabym sie upewnić, bo jeśli jednak planujesz to może wiesz na ile wcześniej w naszej magicznej gazowni należy zacząć czynić starania przed docelowym terminem kiedy gaz chciałałbym już mieć na działce?

Pan na infolinii niestety niewiele w temacie wie, a cały czas nie styka mi czasu, aby podjechać tam i pogadać z kimś osobiście...

I oczywiście będe pilnie śledzić Wasze postępy...

 

Gazowania poinformowała nas, że gazu nie ma i nie będzie przynajmniej do 2012. Pismo z odpowiedzią przyszło po około miesiącu. Wszelkie ustalenia i papierologia trwają koszmarnie długo, więc jeśli startujecie z budową, to nie czekajcie i składajcie podanie jak najszybciej. My na prąd czekamy od roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam gaz w ulicy, a tak na prawdę to planuję się wprowadzać nie wcześniej niż na wiosnę 2012 (małżowi obiecałam euro w nowym domu na nowym TV), a życie pokaże jak będzie.

no cóż muszę zebrać się w sobie i odwiedzić gazownię... jak ja to kocham :wink:

Na szczęście na czas budowy nie muszę liczyc na łaskę prądowni - dom w którym mieszkamy mam zaraz za płotem (planowanym).

Dzięki za info, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 8 months później...

Z okazji Świąt, które już tuż, tuż za rogiem życzę serdecznie i z całego serca utonięcia w atmosferze rodzinnej radości, ciepła, spokoju, wytchnienia od codzienności, marzeń, zapachów i smaków.... jednym słowem czerpania pełnymi garściami z magii Bożego Narodzenia.

http://lh5.ggpht.com/_A0A2CO3ZnuI/TRRF0xtF8aI/AAAAAAAAAuQ/OpanAHdhavM/s720/DSC02708.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...