Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gl 430 Feniks , Budujemy z Atrium :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak teraz będę częściej już na forum, zacznie się coś dziać na budowie to będę się też tym dzielić...

Na wakacje tak jedziemy nad morze zażyć trochę jodu ponoć we wrześniu jest go najwięcej .

Jedziemy do Chłopów koło Kołobrzegu , byliśmy tam w zeszłym roku i było bardzo fajnie .Ale znacznie taniej niż w tym roku ,

:roll: ale cóż raz w roku trzeba , dzieci gdzieś zabrać a urlop w domu to nie urlop.

a tak to tata będzie miał czas tylko dla dzieci. :)

 

Z prawkiem było ciężko , :roll: byłam tak przestraszona, :o że trzęsłam się jak osika...

Egzaminator był niezbyt sympatyczny , dodatkowo mnie stresował ale może to też dlatego dobrze jechałam ,choć miałam parę wpadek :roll:

Ale jak widać spoko gość....

 

NA kiedy masz termin ???? na kiedy dzidziuś ma się urodzić???????

 

 

 

Pozdrawiam Skorpionek1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witajcie :D Edytko i DarioAS

 

Dziękuje za Gratulacje ,

Niestety chyba nie , w tym roku :(

Mieliśmy takie plany ale kupiliśmy nowy samochód i większość funduszy poszła na auto .

Mam swoje autko 8) tzn mnie się dostało to stare , no ale ważne że mam do swojej dyspozycji

 

Liczę na to ze na wiosnę ruszymy pełną parą :roll:

Choć możne jak będzie znośna jesień to możne damy rade choć fundamenty zrobić.

 

Kupiliśmy deski , i stemple trochę drutu

:)

 

Edytko ja podglądam Twoje/Wasze poczynania i piękny jest Wasz dom.

Też już chyba wkrótce wielki dzień :D

 

Pozdrawiam SKORPIONEK1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Anetko :D :D :D :D Bardzo się cieszę,że masz juz prawko :D :D i z tego pozwolenia na budowę też..W końcu krok do przodu.. Teraz mogę Cie juz legalnie powitać w gronie budujących:):):) pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie.Mam nadzieję ,ze teraz będziemy sie częściej kontaktować..Jeszcze raz pozdrawiam , buziaki i uściski :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej witam kolezanke z Krakowa :)

Projekt bardzo fajny widac ze funkcjonalny, natomiast chcialabym napisac pare uwag ktore od razu rzucily mi sie w oczy , bardzo prosze nie bierz tego jako krytyke.Mam za soba budowe domu i mieszkanie w nim i wiem co mi bardzo przeszkadzalo a co sama sobie zrobilam.

Zaczne od poczatku wejscie przez ten dluzszy korytarz bedzie uciazliwy i bedziesz go przeklinac.Wejscie na taras ja bym jednak zdecydowanie zrobila od jadalni z kilku powodow, bliskosc kuchni i latwosc wyjscia na kawke a poza tym bardzo zaburzyliscie duzy pokoj w ktorym obecnie bedzie ciezko funkcjonalnie ustawic meble( czytaj :kanape ) .Rodzina na przyjeciach w koncu nie musi otwierac drzwi balkonowych :wink: Uwazam za swietny pomysl powiekszenie jadalni o wysuniecie wykuszu w naturalny sposob zwiekszyliscie powierzchnie.

Czy na pewno potrzebujesz spizarki przy takiej ilosci piwnic? Ta ilosc mebli w kuchni bedzie ci pozwalac na wygodne funkcjonowanie i przy malutkim domu troszke mnie by bylo szkoda miejsca choc sama mam spizarke :lol: w przyszlym domu z niej zrezygnowalam :wink:

Wyczytalam ze masz male dzieci, ja tez zrezygnowalam z dodatkowego pokoju na dole w rezultacie otrzymalam pokoj z wykuszem o wielkosci 44 m2 i dzisiaj bardzo mi tego pokoju na dole brakuje.

Szczegolnie przy dzieciach jest on istotny :lol: Jedno trzeba pilnowac drugie musi sie uczyc a wszystko trzeba miec na oku :wink:

Ja bym tez nie zmieniala lazienki na dole , ubikacja w lazience zabiera jednak duzo mniej miejsca a przy 2 lazienkach w domu zwykle zlikwidowany jest problem oczekiwania na swoja kolej :wink:

Mam nadzieje ze nie czujesz sie urazona pisze tylko z wlasnego doswiadczenia uzytkowania domku przez 6 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

zaglądam , zaglądam więcej czytam jak pisze 8)

 

Aniu gratuluje Ci ślicznej córuni :D

 

olika ja też Witam koleżankę z Krakowa , i dziękuję za cenne uwagi

na pewno jeszcze będę to wszytko brała pod uwagę .

I na pewno będę chciała zrobić wyjście z jadalni na taras a w salonie będą same okna .

Co do reszty najprawdopodobniej zostanie , tak jak jest :)

Żałuje tylko jednego ze nie miałam okazji zobaczyć Feniksa lub Finezje , inaczej jest widzieć dom , wtedy wiele spraw pozostaje rozwianych i można sobie przeanalizować to i owo. :(

 

Ten dom wbrew pozorom jest dość duży , samej kubatury wyszło ponad 1100

sama architekt śmiałą się, że duży dom to jest już 1000 kubatury , cokolwiek to znaczy bo ja się nie znam 8)

Powierzchnia użytkowa tez nie jest najmniejsza :wink:

 

Pozdrawiam Skorpionek1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale u Ciebie już ładnie ,

niestety u mnie nadal wygląda tak jak na zdjęciach wyżej działka zarośnięta i nawet NIC nie ruszone :roll:

 

W tym roku już nic nie zrobimy , może jakieś materiały uda nam się zgromadzić.

 

Mój mąż jest gościem w domu , o czasie na budowę domu nawet nie ma mowy , nie wiem jak to będzie :-?

 

Pozdrawiam Skorpionek1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

http://images48.fotosik.pl/41/13b8fd9282460864med.jpg

 

Niech się spełnią świąteczne życzenia,

te łatwe i trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i te małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,

niech się spełnią w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...