Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

APS 41 :) Mogilany k. Krakowa


bm_mi

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...
Gratuluję wylanych ław i czekam na fotki z budowy. Mam nadzieję, że nie budują u Was partacze pod przewodnictwem niejakiego Jurka z Niedźwiedzia :roll: - wiem, że sporo budował w Mogilanach :-? , a jest to fatalnej jakości wykonawca.

 

nie nie, na szczęście ekipę mam fajną. piwnica już zrobiona... jak będę miał więcej czasu to wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 months później...
  • 4 weeks później...
witam bm_mi ja jestem jeszcze na etapie czekania na pozwolenie na budowe. bede budowac w Glogoczowie to bardzo bliosko Mogilanow o ile sie nie myle! Powodzenia w budowaniu bo okolica bardzo ladna .projekt bardzo ciekawy bede sledzic wasz dziennik budowy .Ja wybralam dom z muratora MO8 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poprawiłem zdjęcie już powinne być widoczne, pozdrawiam :)[/quote

Nie widoczne są fotki aps41 a bardzo mnie interesują bo chcemy budować taki dom ,i jeśli można prosic o koszt postawienia tego domku tak w przybliżeniu .Dzięki z góry.FOTKI I ODP MILE WIDZIANE NA [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bm_mi ja jestem jeszcze na etapie czekania na pozwolenie na budowe. bede budowac w Glogoczowie to bardzo bliosko Mogilanow o ile sie nie myle! Powodzenia w budowaniu bo okolica bardzo ladna .projekt bardzo ciekawy bede sledzic wasz dziennik budowy .Ja wybralam dom z muratora MO8 pozdrawiam

tak Głogoczów jest niedaleko Mogilan,

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widoczne są fotki aps41 a bardzo mnie interesują bo chcemy budować taki dom ,i jeśli można prosic o koszt postawienia tego domku tak w przybliżeniu .Dzięki z góry.FOTKI I ODP MILE WIDZIANE NA [email protected]

 

ogólnie, przejechałem się trochę na piwnicy, bo dużo zjadła kasiory, ale jak jest działka pochyła to za dużo się nie da zrobic:)

budowa generalnie nie jest droga:)

za robociznę (stan surowy, z piwnicami i z dachem) wyjdzie mi: 48tys.zł.

za materiały budowlane sporo więcej, dach jest szczególnie kosztowny ...

aczkolwiek za dachówkę ceramiczną (ceglasta angoba szlachetna - Koramic) + rynny + te wszystkie wykończenia, gąsiory, folie itd itd dałem około 26tys.zł - to nie wiem czy dużo czy mało (a dachu jest 300m2)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...