Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salsa Langeroba25 :)-Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@BG.Ja na razie czas mam.Ale jak zacznę budowanie to może być z tym różnie.Czas pokaże.Dobrze ,że chociaż Ty znalazłaś czas i podzieliłaś się z nami wiedzą,bo bardzo mi i innym pomogłaś.

 

@bm_mi.Będe budował po drugiej stronie Wisły .W gminie Czernichów.Ale Mogilany znam,mam tam znajomych,a rodzinę w Gaju.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BG.Ja na razie czas mam.Ale jak zacznę budowanie to może być z tym różnie.Czas pokaże.Dobrze ,że chociaż Ty znalazłaś czas i podzieliłaś się z nami wiedzą,bo bardzo mi i innym pomogłaś.

 

@bm_mi.Będe budował po drugiej stronie Wisły .W gminie Czernichów.Ale Mogilany znam,mam tam znajomych,a rodzinę w Gaju.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej-wielkie brawa dla pierwszego dziennika "SALSY".Też czekam na wz do maja ,dopiero kupimy dzialkę ,projekt ,adapt. pnb. i spodziewam się zacząć w sierpniu/wrześniu,ale nie wiem czy będziemy czekać z murami do wiosny.Wspierajmy się salsowicze :wink:

 

Ja też myślę zacząc w sierpniu/wrześniu.Będe miał wtedy urlop,całe 6 tygodni.

Chcecie budować z garażem czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wow :D , świetnie. Fajna zabawa z tym Twoim projektowaniem. Ja dostałam jakieś pół roku temu program do projektowania ogrodu i jeszcze nie rozpakowałam go :wink: . Jak się skończę budować to się pobawię :p . U mnie jest troszkę inny układ ze względu na wielkść okna na taras i kibelek w łazience będzie pod oknem. Telewizor też na innej ścianie. Jak się przeprowadzę do nowego domku to założę dziennik. Pozdrawiam serdecznie, kawał dobrej roboty Langerob25 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szydaki1 ja mam podobne plany co do garażu i kuchnię myślę też przenieść do pokoju na parterze, marzy mi się również piwnica tak jak u BG, ale to tylko marzenia (chociaż wieżę w to że się spełniają) na razie jestem na etapie szukania argumentów do „wyprowadzenia” żonki z blokowiska , no i trzymam kciuki za wasze SALSY. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo :wink: mi się podobało.Mam tylko nadzieję że oprócz porsche zmieści się w garażu również normalne auto ,ja i rowery.Zostawiasz balkony?

 

Moja żona by mi nie darowała gdybym zlikwidował balkony.Co roku zapełniają się surfiniami.A muszę przyznać ,że ma do nich rękę.Balkon to niezły mostek termiczny,kosztuje też troszkę,ale domek pewnie straciłby na uroku bez nich.

Zresztą jak wszytko to kwestia gustu i potrzeb.Postaram się jeszcze zrobić to poddasze i dach.To już trudniejsze.Szkoda,że tylko tak wirtualnie.U mnie ta budowa potrwa pewnie parę lat.Pozdrowienia dla Salsomaniaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z wizualizacje, bardzo się przydadzą także nam. Wyszły super! Daje to już mniej więcej obraz naszej Salsy w środku. My też mamy kotłownię w pomieszczeniu gospodarczym i z tamtej strony w salonie będzie kominek. Dobry pomysł z tą ścianką od strony kuchni, byc może skorzystamy. Pozdrawiamy i liczymy na poddasze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-czekając na WZ, kupiłeś już projekt i zrobiłeś adaptację? Czy to nie za wcześnie?

 

Ja WZ dostałem po tygodniu ,miałem już w lutym warunki.Tylko czekałem długo na mapkę 1:500 i dlatego zwlekałem z kupnem.Ale po otrzymaniu mapki,mój architekt uznał ,że wszystko ok(po wcześniejszej wizycie w starostwie,ponieważ Salsa ma dach niesymetryczny,a w warunkach było ,że ma być symetryczny.Ale uznali,że przjdzie to).Wczraj dostałem wstepne zagospodarownie działki.Wizualizację Salsy(poddasza) prawie skończyłem.W tygodniu wstawię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...