Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salsa Langeroba25 :)-Komentarze


Recommended Posts

U mnie po 1,5 miesiąca od złozenia wniosku przyszło powiadomienie że rozpatrzą nasz wniosek ...itd .Dopiero.Alleluja.Małe 4000 tys . miasteczk0.Biurokracja jeszcze istnieje,nie wiem czy ty o tym wiesz?! :lol: Pozdrawiam.

 

U mnie było tyle łatwiej,że jest nowy Plan zagospodarowania i dlatego tak szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To macie bogatą gminę!Gratul. Świetne te twoje wizualizacje,tylko żonę posadz wreszcie w salonie ,albo połóż w sypialni :lol:

 

Ja to bym raczej powiedział,że biedna.Chociaż z tym Planem się postarali.Ale też przez to odrolnili wiele działek,także swoich i będe z tego czerpać profity.

A żonie w kuchni dorzuce pare garów do zlewu ,żeby się nie nudziła :D

Jak to przeczyta to jej tydzień pewnie nie zobacze.Po tygodniu pewnie tak,jak mi opuchlizna z oczu zejdzie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem poczatkujacym inwestorem ale od jakiegos czasu ogladam opinie o salsie i jestem mile zaskoczony ze tak wiele sie tam mozna dowiedziec wielkie podziekowania szczegolnie dla Langeroba, BG Moniki i Tomka oraz Szydlakow za zaangazowanie i bezcenne rady ktore mi sie przydaly i napewno wielu innym.Co do mnie to jestem na etapie czekania na pozwolenie na budowe ,bede budowal salsew lustrzanym odbiciu z garazem,systemem gospodarczym dzieki pomocy kochanego taty ktory ma o tym pojecie (choc mam lekkie obawy gdyz ostatni dom ktory on stawial bylo 20 lat temu, jak wiadomo technologie i wszystko sie zmienilo ,poszlo do przodu ,jednak jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie w porzadku), mysle ze to narazie tyle o mnie postaram sie czynnie uczestniczyc w wymianie doswiadczen pozdawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do langeroba: swietna prezentacja wirtualna nawet nie wyobrazasz sobie jak to pomoglo ,mam pytanie gdzie mozna dostac taki program do tworzenia takich rzeczy czy jest mozliwosc sciagniecia z internetu i czy ma on mozliwosc do sporzadzenia kosztorysu bardzo by mi sie to przydalo w realizacji budowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do langeroba: swietna prezentacja wirtualna nawet nie wyobrazasz sobie jak to pomoglo ,mam pytanie gdzie mozna dostac taki program do tworzenia takich rzeczy czy jest mozliwosc sciagniecia z internetu i czy ma on mozliwosc do sporzadzenia kosztorysu bardzo by mi sie to przydalo w realizacji budowy

 

Wysłałem Ci na PW.Już niedługo rzucę poddasze,ostatnio miałem nawał pracy.W sumie dalej mam ,ale jutro niedziela,może troszkę podrobię.Pochwal się gdzie będziesz budował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo mili panstwo nasz langrob sie spisal i oto mamy cala chalupke,brawo sam musze sprawic sobie takie cudo bo moje jest lustrzane odbicie i troche zmian ,jak narazie cos ciezko mi zdobyc ten programik Rbert swietna robota przyznaj sie biuro projektowe odpala ci mala dzialke za naganianie klientow ;) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Dzięki Burifanek.Jesteś już w Polsce? Ja jestem i mam normalnie urwanie głowy.Pozdrawiam

Cześć jeszcze nie jestem lecę 21 czerwca i zaraz w poniedziałej jadę na działkę.Mam napietą sytuację nie mam jeszcze zezwolenia a wykonawca chce już wejść na działkę.Pan z Urzędu troszkę nie wywiązuje się z tego co powinien od końca stycznia miał czas i wiedział że musi wszystko pozałatwiać Mam tylko nadzieję że zdąży bo bilety kupione i na daremno nie polecę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna działeczka.Swojskie klimaty-super.Ile masz ar ?Ja będę miała widok na jezioro.A jeśli można,to ile płaciłeś za metr?Pozdrawiam. :D

Na szczęście działka była moja.Działka nieduża ,9 arów.Chciałbym w miarę możliwośći odkupić działkę sasiędnią(8arów) od skarbu państwa,ale pod Krakowem to teraz ceny ok 10 tys PLN za ar.I nie wiem kiedy mnie będzie stać.Pewnie nigdy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...