Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salsa Langeroba25 :)-Komentarze


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.Kopę lat :). Co u Ciebie?Jak się mieszka?

Pozdrowienia

Hej

No tak, trochę czasu upłynęło. W lutym będą 2 lata jak mieszkamy. W naszej salsie jest świetnie. Nie wszystko skończone, ale jest fajnie. Bardzo nam brakuje łazienki na górze, bo jej jeszcze nie wykończyliśmy, nie mamy balustrad na balkonach,a na tarasach wciąż beton. Na zewnątrz teren uprzątnięty, dużo zieleni - trawnik, żywopłot, kilka krzewów.

Kiedy Ty planujesz się wprowadzać?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 6 months później...
  • 3 weeks później...
No, ruszyło się :) Nareszcie ;) Ale jeszcze dużo roboty i najdroższa.... A co wy teraz robicie? Na jakim etapie jesteś? Widzę, ze chcesz sprzedać reku - rozmyśliłeś się czy masz inne? Pytam, bo zastanawiamy się czy to dobry pomysł..

 

Mam inne.Pracuję w Holandii a tam sporo tego jest i można taniej kupić.I czasami coś przywożę.A sam u siebie będę właśnie kończył instalację. Wg mnie to niedługo będzie standard w Polsce,tak jak w chwili obecnej za granicą.

 

U mnie są gładzie w całym domu już prawie.Gotowa łazienka na dole i płytki.Kotłownia już uruchomiona w tamtym roku .W tym roku dużo nie robię ,bo przyplątała mi się kontuzja i za 2 tygodnie idę na zabieg kolana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam,

Oglądam właśnie Twój dziennik budowy i bardzo spodobał się mi i żonie pomysł ze zmianą dachu nad garażem (domek sam w sobie też bardzo ładny). Na razie mamy tylko stan zero, więc teoretycznie jest jeszcze szansa zrobienia tego podobnie (wiadomo, trzeba by ponownie wystąpić o PnB).

Mam pytanie, ile wyniosła powierzchnia użytkowa tego nowego pomieszczenia i jaka jest tam ścianka kolankowa (wiem że garaż przedłużony jest o metr, więc pewnie ewentualnie u mnie byłoby to troszkę mniej)?

Czy można prosić o przesłanie (lub załączenie w dzienniku) zdjęć wejścia do nowego pomieszczenia i może kilku zdjęć ze środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...