Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere ja planuje zamówić w znajomej drukarni duże zdjęcie moich dzieci do holu ale myślę ze w ten sposób możesz uzyskać swoje napisy - zlecić wydruk i już

 

A ja zamówiłam dziś z helvetii naroznik i tu info dla ewentualnych zainteresowanych.

Bardzo zależało mi na carabu w kolorze szarym oczywiście:):):) ale w próbniku Helvetti nie było:) jednak uparłam sie i dzieki miłej pani z działu handlowego wiem ze można zamawiać też z probnika Costa blanca i tam hurrra jest kolor szary !!!

 

Kochane moje pytanie - czy jasne carabu to nie porażka ? kolor 76 jest naprawde jasny.Typowa kobieta co? zamówiłam i teraz sie martwie nieżle:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde! nie sądziłam, że nawet pralnia może wyglądać tak totalnie cudnie!

znów mnie kusicie tymi literkami. strasznie mi się te żółte #3702 podobają, a że mój "gabinet" w jest żółto-biało-granatowo-brązowy.... asz wy. muszę pokombinować jakby coś takiego, wzorem aricii, własnymi ręcyma zrobić, bo minister finansów cięcia budżetowe ogłosił ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literki są teraz bardzo "na czasie" - może dlatego, że Polacy czytają więcej książek niż dwa lata temu. Ja też planuję literki w mieszkaniu, które remontuję. Myślę o trójwymiarowych przyklejonych do ściany. Jak tylko będzie gotowe to pokażę. A ten pomysł z napisem Loundry jest super. W słowach jest coś fajnego. Ciekawe, czy jeśli pierwszą rzeczą jaką byśmy widzieli po przebudzeniu był napis "wspaniałego dnia" albo "dzisiaj jest twój dzień" to czy to by się przenosiło na rzeczywistość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton można wykończyć, na pełny połysk w półmacie oraz całkiem matowo. Beton jest efektowna i trwałą nawierzchnią. W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach. Jeżeli ktoś jest niezadowolony to możliwe że trafił na firmę całkowicie przemysłową, która nie jest przygotowana do wykończenia krawędzi, narożników itp.

Należy również na samym początku ustalić z wykonawcą jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Czy kruszywo ma być widoczne, czy kolor ma być jednolity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze próbkę cenową tych betonowych podłóg poprosimy ... Ja mam np. przedpokój + kuchnia + kawałek salonu + 4 stopnie do zrobienia =razem około 50 m2. Chciałabym półmat jasnoszary bez widocznego kruszywa (jednolity kolor), ewentualnie z czarnymi drobinkami. Żeby nie zaśmiecać link do obrazka tutaj (do zrobienia zakolorowany kawałek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...