Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie pozwól mu!! Rozwiedź się!!! ;) Ruć się do rzeki, ale nie pozwól mu!!! :p

 

Bazylek umieścił w tym wątku MOJĄ kuchnię i MOJĄ łazienkę :p

Po prostu nie mogłam wytrzymać i MUSIAŁAM jeszcze raz umieścić te zdjęcia.

 

http://www.housetohome.co.uk/image/550/550/imageBank/b/bathroom-traditional-Homes--Gardens.jpg

 

http://www.housetohome.co.uk/image/550/550/imageBank/k/Kitchen-modern-Ideal-Home2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bożesz Ty Mój, ale się zawstydziłam:) Aleksandryta - to również i moje typy. Zresztą na tym wątku jest tyle piękności, że co chwilka mam nowe pomysły na aranżację naszej chałupki. Niech Moc Będzie z Wami Cioteczki i tylko mi nie schodzić Lasche, bo stracę jeden z moich ulubionych wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.housetohome.co.uk/image/550/550/imageBank/k/kitchen.gif

czy macie w ten sposób ustawione piekarnik z mikrofalą? Czy nic się u was nie dzieje z mokrofalówka otwieraną w dół? Mam takie rozwiązanie i po 10 mc mam strasznie porysowaną mikrofale. Reklamowałam to w ikea (oni montowali) i czekam już prawie 2 mc. Ikea zwaliła odpowiedzialność na montażystów, a jak się okazuje to montażyśći to zupelnie odrębna komórka niezależna od ikei i bujam się z nimi. A mikrofala kosztowała 1900zł

Sory że nie na temat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzuta bardzo ładna. Mnie się podoba... ale wąska niestety :(

No i to czy pasuje zależy od aranżacji wnętrza.

Sama narzuta ok ;)

 

Mam łóżko 180/200 i ustawione jest "od ściany do ściany, więc po bokach zwisać nie musi i tak sobie wymyśliłam, że chyba będzie OK. Szukam też tkaniny do rolety rzymskiej w pionowe pasy biało-szare, biało-srebrne, biało-grafitowo-szare... a ściany mam dla odmiany... szare:) meble biało-czarne :) a w zasadzie to nie czerń tylko bardzo ciemne wenge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...myślisz i masz :)

poka poka ten panel ... :D

 

normalnie właśnie przed chwilką pokazywałam go w necie małżowi :D się zastanawiam bo jest jeszcze jaśniejszy a i jeszcze jeden kłopot bo moja ścinka na której go chcę ma w najszerszym miejscu 115cm a on tylko 106cm..... ale cena zajefajna bo 55 zł za mb .......jak nic nie znajdę .....owszem jest dużo na mb ale ceny za metr od 400 w górę:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie właśnie przed chwilką pokazywałam go w necie małżowi :D się zastanawiam bo jest jeszcze jaśniejszy a i jeszcze jeden kłopot bo moja ścinka na której go chcę ma w najszerszym miejscu 115cm a on tylko 106cm..... ale cena zajefajna bo 55 zł za mb .......jak nic nie znajdę .....owszem jest dużo na mb ale ceny za metr od 400 w górę:sick:

 

Podeślij linka.... a panel śliczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...