Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aricia, właśnie o szczerość mi chodzi :), dziękuję za opinię, kurczę-jakoś nie mogę znaleźć narożnika, w którym totalnie bym się zakochała... Ten wymiarami jest idealny i szarutki taki, ale jakoś tak nie jestem do niego przekonana-dlatego prosiłam o Wasze zdanie :). Podłogi będą w chłodnym odcieniu.

queene- Twój greige rzeczywiście jest przepiękny...mmm..., podkradnę go chyba ;) Piękne inspiracje wkleiłaś!

bazylek, Tyś też skarbnicą szarych kąsków.

Pozdrawiam miłe Panie i będę jeszcze pytać i męczyć. Tak bardzo chciałabym, żeby mój kochany domek był ładny... I mam nadzieję, że mi pomożecie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tita6

a znasz firmę sits? tak sobie pomyślałam ze względu na twój "adres". ta firma robi bardzo fajne kanapy, mają spory wybór wzorów, materiałów i kolorów, a i cenowo wyglądają moim zdaniem przyzwoicie, choć z całą pewnością nie aż tak przystępnie jak ten narożnik z all (jakiś czas temu za rekomendacją kilkorga moich osobistych znajomych stałam się ich kolejnym klientem i bardzo sobie chwalę ten zakup)

zgoogluj firmę, to na ich www znajdziesz katalog z bardzo szeroką ofertą kanap, a jak uznasz, że mają coś godnego uwagi, to wystarczy przedzwonić i zapytać, gdzie w twojej okolicy mają jakaś wystawkę (o ile dobrze rozgryzłam piernikowo, to ich fabryka jest jakąś godzinę drogi od ciebie, bo w brodnicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś, Piernikowo rozgryzłaś wzorowo :). Wielkie dzięki za info - na pewno się do Brodnicy przejadę, bo przejrzawszy katalog i stwierdziwszy, że naprawdę fajne mają mebelki. I popatrz, człowiek ma pod nosem FABRYKĘ, a szuka gdzieś w drugim końcu Polski niewiadomoczego ;). A fotele jakie mają... już sobie siebie wyobrażam w takim, z książką w ręku, pod kocykiem...mmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo mnie tu nie bylo, piekneinspiracje.

ahh nie latwo sie urzadza mieszkanie z 2ka maluskich dzieci.

tak czy inaczej zamawaim u tapicera taki puff z pieknego wloskiego, szarego filcu plus poduszki tez z szarego ficlu

 

http://i54.tinypic.com/2q0vygg.jpg

Edytowane przez phoebencja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atiko

cena kanapy zależy od tego co w środku (pianka/sprzężyny), jaka tkanina na zewnątrz (4 grupy tkanin materiałowych, ze 2 grupy skór i ekoskór), jakie podlokietniki, jakie nóżki, jaka szerokość siedziska, ewentualnie dodatki w stylu poduch czy gazetnikow.

nie wiem czy widziałas moja quattro (pianka, materiał 3 gr, siedziska 70, najszersze podlokietniki, chromowane nóżki-bloczki i układ lezanka-narożnik-2 siedziska) czyli 2,40 x 3,20 to koszt ok 7000 (przy czym to cena po rabacie 7-8%, ktora z uwagi na przedluzajaca sie dostawę został potem jeszcze obniżona o kolejne 10%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,ze pogoda nie sprzyja kominkowemu klimatowi:rolleyes:, ale w koncu pojechalismy dzis po obudowe.

 

miala byc czarno-biala z granitu. zapytalam z ciekawosci czy ma szary granit:eek:. niet ale za to szary kwarcyt. padlam jak go zobaczylam. u nikogo nigdy nie widzilam takiego kamienia-po podaniu ceny dowiedzielismy sie dlaczego:stirthepot::stirthepot::stirthepot: tratata stary malo co nie padl. dlaczego, dlaczego ja zawsze musze wynalesc najdrozsze rzeczy, ktore wygladaja lepiej niz tansze:bash: owy kamien cudny szaro bury.odjazd, cenowy tez...

 

wiec w totalnym amoku wzielismy ten szary kamien za 2 tyg wstawie efekty kominka;)

tymaczasem

 

http://i52.tinypic.com/2962p8k.jpg

 

http://i51.tinypic.com/116kvw6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...