Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@ellaj

hehe, sits mi powinien za dobry PR płacić :D z moim mieście jest fajna galeria wnętrzarska z ich meblami i ogromna większość moich urządzających się znajomych wychodzi z niej "biedniejsza". śmiem twierdzić, że nakręciłam im obrót w ostatnim półroczu :)

co do twojego pytania - w każdym wypadku cena to suma wybranych przez ciebie elementów - wnętrza (sprzężyny/pianka), wybranych podłokietników i nóżek, szerokości siedziska, obicia. wyobrażam sobie, że w przypadku foteli nóżki i podłokietniki odpadają, i decydujące znaczenie ma materiał wierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazo ja się nie mogę doczekać mebli u Was! podglądam codziennie i chętnie bym sklonowała Wasz domek :)

 

z takimi szufladkami?

http://ny-image1.etsy.com/il_fullxfull.247442109.jpg

to akurat jeszcze wyższe.

 

Dzięki kroowko! tak, coś takiego, tylko niższe i ta drewniana obudowa grubsza. Szuflady dębowe, a reszta chyba czarna, bo parkiet dębowy - żeby jakiś kontrast był. Muszę w końcu to narysować i wysłać do wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dus, ale drogie sa czy tak sobie? Sofa 3tys. na przyklad?

trudno powiedzieć.

ja zamawiałam wielką kanapę narożną modułową w układzie 2 siedziska, narożnik i leżanka za ok 7 tyś (szerokie stalowe nóżki, najszersze podłokietki, pianka, materiał wierzchni z 3 gr cenowej, siedziska w wersji szerszej, najdłuższa leżanka). koleżanka kupiła u nich kanapy 3+2, fotel i stół (akurat nie z sitsa, ale też się znalazł na rachunku), i wyszło 12 tyś. (jeśli chodzi o kanapy, to to też były jakieś modułowce, a fotel "z innej parafii").

 

nie wiem czy to dużo czy mało, bo to oczywiście pojęcia względne.

jeśli chodzi o moje kupowanie - to cena dokładnie po środku. zdecydowanie zapłaciłabym te same pieniądze ponownie, bo jest nam wygodnie, wciąż podoba się nam wzór a rozlaną colę daje się usunąć mokrą szmatką ;)

szukałam kanapy nowoczesnej, eleganckiej i dobrej jakości. objechałam pół województwa i nigdzie nie znalazłam nic co by mi się spodobało i kosztowało mniej niż ta, na którą się ostatecznie zdecydowaliśmy (ikei w ogóle nie brałam pod uwagę z uwagi na design i powszechność, a brw został zdyskwalifikowany z uwagi na bardzo kiepską jakość). nie ukrywam też, że pozytywne opinie znajomych i możliwość wproszenia się do nich na kawę i obejrzenia, jak mebel wygląda po pewnym czasie użytkowania - były w tym wypadku decydujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazuś, czaaaarny???? a będziesz stała przy nim non stop na staży ze ściereczką do kurzu ??? ;)

że o rysach na blacie przez grzeczność nie wspomnę....

 

Ale ja nie myślałam o wysokim połysku, raczej o czymś matowym lub półmatowym (albo jakiś fornir wybarwiany na czarno). No bo jak nie czarny, nie dębowy, to tylko biały - też niepraktyczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś.... chyba też czuję się tym sits-em zarażona ;) Piękne mają te zestawy...

Muszę poszukać czy w Poznaniu gdzieś mają salon.

 

Duś - a Ty z jakiej serii masz ten swój narożnik ?? Ja bym tak Bellagio przygarnęła ;)

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia faaajne te komody upolowałaś. Też bym chciała, ale raczej już nie mam gdzie wcisnąć. Ogólnie takie wzornictwo trochę za późno mnie zaciekawiło :/. Ale może będzie jeszcze kiedyś okazja coś urządzać.

 

Mazo kurz bleee na czarnym. Szafkę w przedpokoju na czarno przemalowaliśmy i kurz jest na niej zawsze niestety ;/ Doczytałam.. mam olejną półpołysk, łatwo schodzi kurz, ale i dobrze go widać. Na wybarwianym fornirze może być lepiej "wizualnie".

Edytowane przez kroowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.boconcept.com.pl/Pledy.aspx?ID=104433&imageid=4226

 

Dziewczyny, widzialyscie moze na zywo te narzute w boconcept?

Potrzebuje czarno-szarej. Nie wiem, jak ta sie prezentuje. Jest duza przynajmniej.

Ja prawdopodobnie będę dziś w BoConcept, to mogę zobaczyć jak z jakością i w dotyku :) Jak będzie oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...