Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

drogie Panie wierze ze pomozocie gdyz moja sytuacja jest dramatyczna

po krotce wyglada tak salon z aneksem kuchennym wszystko malenkie, kuchnia juz jest biało-czarna a teraz poszukuje sofy. Niestety narożnik się nie zmiesci i jestem tym zalaman :(

Dlugosc sofy 230 cm opcja z funkcja spania. Szukam szarej sofy z tkaniny do nowoczenego wnetrza z malymi podlokietnikami bo mi sie znajomi nie pomieszcza :( Oparcie z twardych poduszek najlepiej by pasowalo to wybranych hokerow

t-signal-fotel-barowy-c166-czarny-359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem, że nie łatwo jest znaleźć taki mebel, który by nas zachwycił wyglądem, miał funkcję spania i jeszcze cenowo nas nie zabił. ;)

rozważ zakup pompowanych materacy dla gości. mówię serio. sama tak zrobiłam. kupiłam do tego pompkę elektryczną i dzięki temu, mam kanapę, jaka mi się podobała, a nie jaką mogłam wybrać spomiędzy dostępnych rozkładanych.

ciężko jest znaleźć coś w necie, kiedy nie jest sprecyzowany choćby przedział cenowy.myślę, że spokojnie z pytaniem możesz przenieść się tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168786-NASZE-WNĘTRZA-W-SZAROŚCIACH-zdjęcia-realizacji-naszych-forumowiczów-D

tam jest sporo osób, które podobne dylematy mają już za sobą i chętnie podzielą się swoimi rozwiązaniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze daleko przed aranzacja wnetrz, ale ze wzgledu na dobudowe

domu, a nie jak wiekszosc budowe od nowa, 1 pomieszczenia czyli wiatrolap musze wykonczyc juz niedlugo czyli w ciagu miesiaca.

Oczywiscie szary to podstawa. Wiem, ze szara bedzia podloga, i czesc scian ale jedna dzialowka marzy mi sie ceglana, oraz dodatki turkusowe. - a dokaldnie jakis puf.

Prosze napiszczie czy to bedzie ze soba dobrze wygladac. Takie polaczenie bede chciala powtorzyc w dalszej czesci domu. Mam jeszcze zagwostkę jak połączyć kolory, w starej częsci mam drzwi w kolorze orzecha, podłogę w salonie chcę mieć jasną - połączenie drewna jasnego w środku np. jesion i obwódka z szarej terakoty, bo ta szara terakota bedzie w holu. Czy te kolory będą do siebie pasować?Jakie dać listwy przypodlogowe jak będą ściany białe? i ze starej cegły? Pomocy...

 

fotel.jpgach... i jeszcze jedno pytanko, czy ktoś wie co to za fotel?? ledwie go widać, ale może ktoś skojarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...