Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moim zdaniem i gustem - u Radzia za dużo się "świci" - widać kasę ale gustu.... wg mojegu gustu - żadnego.

No, ale to wg mnie - właścicielki gustu a la schabbychicowego i klimatów prowansalsko-angielskich ;)

 

 

właśnie obejrzałam Czerkawskiego - ładnie! Bez zbednego zadęcia na błysk

Edytowane przez ave!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie Majdana jest skrojone pod niego. Jest sam, nie ma dzieci, lubi zabawę, ma swoja pasję - sport. I to wszystko mieszkanie zaspakaja. Nie sądzę, ze sam je projektował. To widać. Mozna dumać, czy warto całe życie spedzić na zabawie..... ale z drugiej strony, czemu nie?

Facet nie potrzebuje spełniać się wnetrzarsko. Ma byc wygodnie, imprezowo i nowocześnie jednoczesnie wyraźnie zaznaczyć pasje właściciela. Ja tak to wnetrze odbieram. Każdemu projektantowi życzę takiego klienta, który ma odwagę na taką sypialnię i nie kryje pruderyjnie swoich upodobań i potrzeb.

Co do zawartosci barku.... Niech kazdy pije to co lubi, uzywa perfum jakich lubi itp. i niekoniecznie obnosi się z marką bo tego oczekują inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe, ja też mam szary lakier i szkło....;)

 

 

nooooo!!! szczególnie po sypialni właśnie widać tę pasję :p

architekt chyba raczej nie przyznaje się z dumą do pracy przy tej inwestycji....podejrzewam, że odgórnie miał wiele wytycznych. a odwaga nie koniecznie musi oznaczać tandetę ;)

jak zmieni zapatrywanie na życie to mieszkanie zawsze można sprzedać. na pewno znajdzie się następny chętny imprezowicz!!!! a jeszcze fakt "po kim było to mieszkanie", na pewno przyszłemu lokatorowi przysporzy większych okazji do "imrpez" :lol2:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jakże mogłam zapomnieć o Czerkawskim. Cudny ma ten dom! Widziałam już jakiś czas temu. Co nie zmienia faktu że dom Majdana nadal mi się szalenie podoba ;) i teraz nie wiem czy mam dobry gust czy nie skoro oba domy mi się podobają. Hm..:p

 

A jeśli chodzi o gusta to podejrzewam że dla Majdana brakiem dobrego smaku są takie klimaty sielsko-anielskie. Dom jest odzwierciedleniem tego jacy jesteśmy więc się nie ździwiłam gdy zobaczyłam dom Majdana. Jakoś nie wyobrażam go sobie na szarej filcowej kanapie, z sielską drewnianą kuchnią w tle popijającego herbatkę z filiżanki kupionej w antykwariacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jakże mogłam zapomnieć o Czerkawskim. Cudny ma ten dom! Widziałam już jakiś czas temu. Co nie zmienia faktu że dom Majdana nadal mi się szalenie podoba ;) i teraz nie wiem czy mam dobry gust czy nie skoro oba domy mi się podobają. Hm..:p

 

A jeśli chodzi o gusta to podejrzewam że dla Majdana brakiem dobrego smaku są takie klimaty sielsko-anielskie. Dom jest odzwierciedleniem tego jacy jesteśmy więc się nie ździwiłam gdy zobaczyłam dom Majdana. Jakoś nie wyobrażam go sobie na szarej filcowej kanapie, z sielską drewnianą kuchnią w tle popijającego herbatkę z filiżanki kupionej w antykwariacie :)

 

dokładnie,to samo sobie pomyślałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia wiem. Tylko jakoś tak dyskusja rozwinęłam się w kierunku tych dwóch ;)

 

Jeśli chodzi o dom Majda to ok nie każdemu się może podobać ale jeżeli ktoś uważa że jest kiczowaty czy odznacza się brakiem dobrego smaku to chyba naprawdę nie widział tandetnych wnętrz ;)

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi naprawdę przeszkadza w domu u Radzia to przesadzona ilość Indian:D

Ale rozumiem, że to jego hobby.

Poza tym nie ma się do czego doczepić. Widziałam już gorsze domy pokazywane w gazetach. Jak dla mnie jest ok.

Edytowane przez kaśka maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciesze sie ze taka ozywiona dyskusje wywolałam:) dla mnie dom Majdana to istna "wies tanczy i spiewa" tylko kuchnia jako taka.... nie spiepszyl ja swoimi aranzacjami pt " artykuł o mnie z super expressu oprawiony w antyrame":) tylko dlatego ze w niej nie spedza czasu. Kompletnie nie moja bajka, a ten dywanik z napisem Radoslaw Majdan - no szczyt kiczu!

 

A tak poza tym jestem mega fanka hokeja, pilki nie znosze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och gdybym ja napisała co dla mnie jest wsią która tańczy i śpiewa to chyba 70% społeczności muratora by mnie zlinczowała ;)

 

Nie rozumiem co złego jest w zdjęciach w antyramach? Pół muratora ma takie galerie ze zdjęciami swoich dzieci lub z wakacji i jest ok to czemu Majdan nie miałby sobie walnąć galerii z tańca z gwiazdami?

 

p.s. dywanik to myślę że tak dla jaj ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywanik to pikuś przy tych wszędobylskich, membranowych sufitach i multiszeregowo zamontowanych massivach. wszędzie gładkie, świecące powierzchnie....to łoże, ło mój boże.....i to małe białe okienko w jego centrum... ramki świetne, ale na pewno ma srylion fajnych fotek z artystycznych sesji, to po kiego ten jarmarczny tzg? indianie i akcenty "native american " są bardzo wdzięcznym tematem. można było pójść tym tropem ( ja sama uwieeeeelbiam te akcenty w stylizacjach modowych). a tak to wyszedł taki apartament, rodem z las vegas ....ale może o to właśnie chodziło :D Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...