Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Ja znam Essencia, nie Lappato (wolałam bardziej matowe) - miałam jedną na próbę - ładna. To ta z prawej"

 

IMGP3853.JPG

 

Taką ma fakturę:

IMGP3858.JPG

 

Mam inne Rako - Arena, też ładne, to te z lewej na pierwszym zdjęciu.

 

 

Dziękuję!

 

Podrążę temat jeszcze chwilkę, jeśli pozwolisz ;-)

Zastanawiam się jaka jest jakość wykonania tych płytek (gresów)? Czy są w miarę równe i trzymają wymiar?

Pytam, bo kupiłam płytki z Opoczna w I gat. i Paradyż w 2 gatunku, to szczerze mówiąc te w drugim są lepsze niż tamte w pierwszym... W przypadku Rako raczej nie wiem czego się spodziewać, ale mają największy wybór lappato i bardzo przyzwoitą cenę ;-) Warto zaryzykować?

Masz może jakieś porównanie lub pamiętasz opinię glazurnika?

 

p/s

faktycznie ładna ta Twoja Arena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Bazylku, jak zwykle świetne inspiracje!

A jak Ci idzie urządzanie? Masz już czym się pochwalić?

Hej RERE! No jakoś idzie. Jeszcze brakuje paru lamp, zasłon obrazków itd. ale już bliżej niż dalej. Teraz troszkę uziemiona jestem bo małą DZIDZIĘ mamy i to ona pochłania cały mój czas. Nie mam nawet czasu poszaleć na zakupach Postaram się coś wrzucić na Nasze wnętrza w szarościach no bo coś tam w szarościach posiadam of course:)

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej RERE! No jakoś idzie. Jeszcze brakuje paru lamp, zasłon obrazków itd. ale już bliżej niż dalej. Teraz troszkę uziemiona jestem bo małą DZIDZIĘ mamy i to ona pochłania cały mój czas. Nie mam nawet czasu poszaleć na zakupach Postaram się coś wrzucić na Nasze wnętrza w szarościach no bo coś tam w szarościach posiadam of course:)

Buziaki

 

Po pierwesze gratuluję dzidzi! Brakuje paru lamp i obrazków- czyli mieszkacie? Lecę na szarości i mam nadzieję, że tam będziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...