Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Justyna P. świetnie wygląda Twój pokój, jak z górnej gazetki wnętrzarskiej (to komplement:) )

Jest bardzo bardzo sterylnie - wiadomo nie każdemu się dobrze mieszka pomiędzy takim stylem- ale to właśnie mój gust! Dzięki za wrzucenie zdjęć!

 

Ktoś jeszcze ma coś do pokazania, bo muszę decydować się na kolory/wykończenia ściany i może ktoś mnie jeszcze przekręci w stronę swojej wizji? :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam domwbudowie - ja mam coś do pokazania. W zasadzie już nie pierwszy raz :) Pomalowałem jedną ścianę w salonie na szaro i teraz moja biała sofa wygląda, in my opinion, zdecydowanie lepiej. Szary naprawdę daje radę. Żeby trochę udziwnić (u mnie nie może być normalnie ;)) namalowałem mural, coś w rodzaju pop-artu. Pomysł i wykonanie moje w 100%.

Pop-art_imin.jpg

 

Justyna P. świetnie wygląda Twój pokój, jak z górnej gazetki wnętrzarskiej (to komplement:) )

Jest bardzo bardzo sterylnie - wiadomo nie każdemu się dobrze mieszka pomiędzy takim stylem- ale to właśnie mój gust! Dzięki za wrzucenie zdjęć!

 

Ktoś jeszcze ma coś do pokazania, bo muszę decydować się na kolory/wykończenia ściany i może ktoś mnie jeszcze przekręci w stronę swojej wizji? :E

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam domwbudowie - ja mam coś do pokazania. W zasadzie już nie pierwszy raz :) Pomalowałem jedną ścianę w salonie na szaro i teraz moja biała sofa wygląda, in my opinion, zdecydowanie lepiej. Szary naprawdę daje radę. Żeby trochę udziwnić (u mnie nie może być normalnie ;)) namalowałem mural, coś w rodzaju pop-artu. Pomysł i wykonanie moje w 100%. Wrzucam tu jedno zdjęcie, chętnych zobaczenia większej ilości ujęć zapraszam na bloga - http://www.imindesign.pl

[ATTACH=CONFIG]226604[/ATTACH]

 

 

Proszę napisz co to za wypoczynek? jest piękny i pytanie czy cena też była "piękna"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisz co to za wypoczynek? jest piękny i pytanie czy cena też była "piękna"? :)

 

Oryginalnie sofa jest projektu pewnego Włocha (z resztą oni wszystko robią piękne). Fakt - cena też jest piękna. Zacząłem więc szukać i znalazłem moją sofę w Max Flizie, różni się jedynie tym od oryginału, że ma nieco inne nóżki - moim zdaniem też ładne (tutaj na zdjęciu ich nie widać, na blogu http://www.imindesign.pl tak). Dokładnie ceny nie pamiętam, ale oscyluje w granicach 2500 - 3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Justyna P. świetnie wygląda Twój pokój, jak z górnej gazetki wnętrzarskiej (to komplement:) )

Jest bardzo bardzo sterylnie - wiadomo nie każdemu się dobrze mieszka pomiędzy takim stylem- ale to właśnie mój gust! Dzięki za wrzucenie zdjęć!

 

Ktoś jeszcze ma coś do pokazania, bo muszę decydować się na kolory/wykończenia ściany i może ktoś mnie jeszcze przekręci w stronę swojej wizji? :E

 

Może taka wizja będzie dobra? [moderowano :spam:]

mortex 1.jpg

mortex MEU 9.jpg

mortex color.jpg

Mortex-2.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

i jeszcze zdjęcie szarości z mojej łazienki

 

gorąco polecam szarości ( moim zdaniem nie mogą się takie kolory znudzić i są łatwe do miksowania z innymi w wypadku gdy mamy dość monotonii)

ale czy szary jest nudny ? chyba nie :)

łazienka, wnętrza, szare kolory, kolory 2014, innemeble.pl.jpg

Edytowane przez InneMeble.pl
powiększenie zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...