Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Moniki i Maćka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Salsowiczów.Czekam na relację z budowy,liczę też na fotki.

Ja też założyłem dzinnik budowy Salsy i nawet byłem troszkę szybszy od Was. :D Ale ja zaczynam dopiero w sierpniu.W maju mam zamiar zrobić drogę na działce,może studnię wierconą oraz garaż blaszak.Zapraszam do mojego dziennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje swietnej miejscowki ,ta przestrzen z tylu rewelacja,tworzy sie fantastyczny klub przyjazni budujacych salse to naprawde budujace w swej istocie , choc moja budowa potrwa pewnie minimum ze 3 lata , to obiecuje sobie ze chcialbym zapoczatkowac wilkie grilowanie salsowiczow ktroe mam zamiar wyprawic na ogrodku gdy dojdzie do zakonczenie , mysle ze to swietny pomysl do wymiany doswiadczen zapraszam wszytkich zainteresowanych i budujacych juz teraz choc to tak odlegle ) mam pytanie co do tych materialow jaki to rodzaj wymiar i gdzie kupowaliscie ja mieszkam na dolnym slasku kotlina klodzka i daleko do sasiadow nie mam a zalezy mi jak kazdemu na minimalizowaniu kosztow bede wdzieczny za wszelkie wskazowki jak co gdzie, bywajcie zdrowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem powiedz w jakim ja stadium rozwoju sie znajduje otoz jest tak dzialka kupiona i wyrownana salsa odbicie lustrzane z garazem czekam na zezwolenie na budowe w tym roku mam nadzieje zrobic fundamenty i kupic jak najwiecej materialu bo wiadoma cza s niestety winduje ceny a w moim przypadku to bardzo istotne gdyz zarabiam w funtach ktora szalenie slabna przez ostani czas :-? pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje swietnej miejscowki ,ta przestrzen z tylu rewelacja,tworzy sie fantastyczny klub przyjazni budujacych salse to naprawde budujace w swej istocie , choc moja budowa potrwa pewnie minimum ze 3 lata , to obiecuje sobie ze chcialbym zapoczatkowac wilkie grilowanie salsowiczow ktroe mam zamiar wyprawic na ogrodku gdy dojdzie do zakonczenie , mysle ze to swietny pomysl do wymiany doswiadczen zapraszam wszytkich zainteresowanych i budujacych juz teraz choc to tak odlegle ) mam pytanie co do tych materialow jaki to rodzaj wymiar i gdzie kupowaliscie ja mieszkam na dolnym slasku kotlina klodzka i daleko do sasiadow nie mam a zalezy mi jak kazdemu na minimalizowaniu kosztow bede wdzieczny za wszelkie wskazowki jak co gdzie, bywajcie zdrowi

Cześć .U naszy zachodnich sąsiadów kupowaliśmy cement,poroton24,dachówkę flandern plus to tak na początek..Materiały kupowaliśmy w hurowni mat.budowlanych w Gramzow (miejscowość około 40km od Szczecina ).Zamierzamy kupować tam jeszcze parę innych rzeczy,bo oszczędności są znaczne, a przy budowie na kredyt każdy zaoszczędzony tysiączek to już coś.Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Jak tak patrzę na postęp prac to mnie lekko ściska w żołądku,kiedy pomyślę co nas czeka.Co nie znaczy że zamierzam się wycofać.Gratuluję rozpoczęcia robót,przynajmniej widzicie że coś się dzieje.Pomału powinniśmy również rozejrzeć się za materiałem,u sąsiadów również.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witaj.My też budujemy (częściowo z kredytu) można wiedzieć ile kosztowały Was materiały? Czyli cement,Poroton24 i dachówka? Byłabym wdzięczna. :D

Zyczę powodzenia w budowaniu.Pozdrawiam Roksana

.

Hej Roksanka. Materiał kosztowały:

-cement ok 300zł/tona

- dachówka ok 3zł/szt(dodatki jak wszystkie kupię to mogę dać Ci znać ilie kosztowały.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście domek rośnie w zdowalającym dla nas tempie. Schowek pod schodami to taka mała spiżarka, nie bardzo wiedzieliśmy co tam zrobić, aby zagospodarować każdy kąt, a przecież gdzieś trzeba schować większe garnki, zgrzewki mleka, napoje itp. Wyjścia z kuchni oczywiście nie ma :D Chłopaki zostawili sobie miejsce do wnoszenia porotonu, bo inaczej musieliby chodzic dookoła :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...