Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Moniki i Maćka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Do Igmy komin ma 5,5m.

Burifanek zbiornik na wodę jest w kotłowni obok pieca .Jest to zbiornik stojący 300l litrów Galmeta z jedną wężownicą.Na jednym ze zdjęć jest widoczy,ale akurat te cosik się niechce otworzyć na forum.

 

Mam pytanie odnośnie zbiornika dlaczego 300 l czy będziecie podłączać solary?

Ile czasu nagrzewa się ten zbiornik czy nie trzeba czekać cały dzień aż woda się w nim zagrzeje?Jeszcze jedno pytanie odnośnie ogrzewania podłogowego bo też chciałabym założyć i interesuje Mnie ile czasu potrzebuje jak zapalicie w piecu żeby zaczęło oddawać ciepło i czy macie założony zawór mieszający na rozdzielaczu bo wiem że nie może być dość dużej temeperatury na piecu przy ogrzewaniu podłogowym.Dużo pytań ale jestem ciekawa jak to u Was wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burifanek, rzeczywiście dużo pytań, jak tylko mąż wróci z budowy to zmuszę go by Ci odpowiedział :D

Dzwi są koloru teak, prawdę mówiąc myślałam, że będą ciemniejsze, ale to nawet lepiej, bo prezentują się szlachetnie :wink: zapraszają do domu. małżonek też troszkę narzekał na cenę, ale teraz nie żałuje, zaoszczędzimy na czymś innym. Chociaż już teraz wiem zaczynając wykończenie, że będzie z tym coraz trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jeśli to Wasze to piękne Tipi , to po co uderzacie w beton i styropian :wink: ??

 

No chyba że stanie na działce obok Salsy :D

 

Nasze stało , przyszła wichura , przwróciło sie, podarło

i teraz tez budujemy.

 

Zaprosimy do Naszego dziennika budowy , kiedy juz go założymy

pozdrowienia z Czejeńskich Kaszub

być moze do zobaczenia na Zlocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
nie mam pytań :o jestem w szoku!!! Pięknie!!! Ja planuję podobnie zrobić podłogi tzn. bardzo podoba mi się połączenie deski i gresu łukiem no i po obejżeniu Waszych zdjęć nie widzę innej możliwości u siebie :lol: Ale wam zazdroszcze że jesteście już tek blisko :roll: a robiliście jakieś podliczenie kosztów ostetnio?? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...