Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - GL 124 - Stawiguda (Warmia i Mazury)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niech ten szczególny czas cudownych

Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was

okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,

w atmosferze rodzinnego ciepła, wielkiej radości

i wzajemnej życzliwości,

pod żywą choinką dużo prezentów

a w Waszych pięknych sercach wiele sentymentów,

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję,

że Nowy Rok będzie szczęśliwszy.

 

http://img386.imageshack.us/img386/8194/christmascard2lh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

hejka

 

co tam dobrego na budowie? widzę że już drzewo do kominka przygotowane :)

 

Mam pytanie odnosnie elektryki, robiłeś instalacje wg projektu? ewentualnie teraz jakie zmiany byś polecił?

 

a drugie pytanie to na dachu masz dwa kominki wentylacyjne, to okap w kuchni i odpowietrzenie kanalizacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

co tam dobrego na budowie? widzę że już drzewo do kominka przygotowane :)

 

Mam pytanie odnosnie elektryki, robiłeś instalacje wg projektu? ewentualnie teraz jakie zmiany byś polecił?

 

a drugie pytanie to na dachu masz dwa kominki wentylacyjne, to okap w kuchni i odpowietrzenie kanalizacji??

 

 

nie robiłem wg projektu.... napewno dołóż oświetlenie schodów, stryszka , domofon , zewnętrzne oświtlenie, ROLETY itp...

Rób tak aby było funkcjonalnie ..czyli gasisz i zapalasz w kilku miejscach nap. salon ...

 

kominki wnetylacyjne jak pisałeś - jeden okap drugi kanaliza

 

Umnie obecnie idzie pierwsza warstwa ociplenie 15 cm ( toprock - rocwoll)..mam juz wykończone prawie jedno pomiszczenie w domu:)) strych.... folia i płyta OSB..czekam na schody strychowe...

 

Niedługo stane z robotę ( moniec kasy ) ..i będę skrobał....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

:D Jestem jak sprinter ..nieżle na starcie , przyspieszenie w trakcie a końcówka bez sił... 8)

 

Brak kasy ..kredyt się skończył ( oj boli ) i trza skrobać .. tak więć ja staje z robotami...

Kominek bedzie w kolorze jasny brąz wpadający w beż......

Kominek robił mi kolega ..dobry jest.... a projekt ściągnięty z internetu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

**___**

_**___**_________****

_**___**_______**___****

_**__**_______*___**___**

__**__*______*__**__***__**

___**__*____*__**_____**__*

____**_**__**_**________**

____**___**__**

___*___________*

__*_____________*

_*____0_____0____*

_*_______@_______*

_*_______________*

___*_____v_____*

_____**_____**

_______*****_______

 

 

Wesołego królika co po stole bryka,

Spokoju świętego i czasu wolnego,

Życia zabawnego w jaja bogatego

I w ogóle kurcze, wszystkiego najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka ;)

 

pierwsze to czy dawałeś może dodatkowe ocieplenie na stropie pomiędzy garażem a pokojem na górze od strony garażu?

 

a drugie schody i taras robiłeś na fundamencie?

 

ad1. na górze mam 7 cm styro plus 5- 6 cm posadzki betonowej i od strony garażu i kotłowni sufit ocieplony styro 10 cm

 

ad2. no własnie tu mam temat trochę spartolony.. juz podczas robienia fundamentów chciałem aby schody mialy fundament .... i jakos t nie wyszło... tak więc nie mam na fundamencie ..jednka tam gdzie sa schody wykopałem wcześniej dół i wlewałem do niego wszelkie pozostałości betonu np. po wieńcach stropach, aby się nie marnowało..słupek ma fundament kwadratoey chyba na głębokośc 1,5 m. Zaś taras ma niby fundament tzn tam wykopałem do okoła rów i wlałem betonu na głębokośc 80 cm.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Siemanko

 

co taka cisza w foto-galerii??

 

co u Ciebie?

 

Witaj

 

Cisza bo brak kasy:)

 

Zajęty byłem robieniem kotłowni.. obecnie instalują piec i solary ... wrzucę jakieś zdjęcia jak skończą.

 

Obecnie zaczynam robic sufit podwieszany na parterze ... oczywiście własnymi ręcoma :wink:

 

Szykuje się też już do odbioru budynku... na dzień dzisiejszy mam juz nadany numer porządkowy mojego budynku..

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej :)

 

Mógłbyś dla mnie zmierzyć ile cm jest od frontowej ściany kominka do "pleców" - ściany komina znaczy się :roll: I jaki szeroki Ci ten kominek wyszedł? Bo u nas komin zamiast wmurować do ściany to wymurowali "na" ścianie i mąż mój niespokojny wielce czy teraz za bardzo to na pokój wystawało nie będzie. Coś o kozie przebąkuje... :-? Czy ja chciałam zwierzaka do salonu? :o :wink:

 

pozdrówki M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Mógłbyś dla mnie zmierzyć ile cm jest od frontowej ściany kominka do "pleców" - ściany komina znaczy się :roll: I jaki szeroki Ci ten kominek wyszedł? Bo u nas komin zamiast wmurować do ściany to wymurowali "na" ścianie i mąż mój niespokojny wielce czy teraz za bardzo to na pokój wystawało nie będzie. Coś o kozie przebąkuje... :-? Czy ja chciałam zwierzaka do salonu? :o :wink:

 

pozdrówki M.

 

ok ...

 

kominek mam tak zrobiony bo chciałem zakryć tylna ściane gdzie mam wyczysko itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...