Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. nie przeczę dyskusje na forum są bardzo ciekawe, niektóre z nich bardzo mi pomogły, np jaki kominek wybrać jaka dachówka, jaki piec olejowy itp. (zdrukowałam już ponad 2 ryzy papieru) ale latanie po necie też jest fajne... pozdrawiam ps najzabawniejsza jest reakcja .... mogę ją sobie tylko wyobrazić i już mi się japka cieszy
  3. danajot - rzeczywiscie bardzo TO uspokajające..... anonimowa - chyba nie jestes w temacie
  4. JAk szkoda ci czasu to po co akurat tutaj zagladasz i jeszcze do tego piszesz. Przeczysz sama sobie...
  5. szkoda byłoby mi czasu na latanie po necie i wyszukiwanie takich pierdół, ciekawsze są dyskusje na forum _________________ DJ coś dzisiaj nie mam nastroju do żartów [ Ta wiadomość była edytowana przez: Danajot dnia 2002-11-28 12:34 ]
  6. Strasznie nudne te przyśpiewki. Nie masz nic żywszego?
  7. Wyluzujmy się po tym śmiesznym pokoiku. lubicie sobie pośpiewać czytając tekst piosenki pojawiajacy się na ekranie jak w szansie na sukces jeżeli tak to wchodźcie: http://home.attbi.com/~n9ivo/sayit.swf piosenka leczy cały ten budowlany stres. pozdrawiam
  8. A po co o tym piszecie? Niech inni też mają trochę przyjemności .
  9. Agacko ! Zgadzam się z Tobą w 100%. Zamyśliłam się i o mało nie dostałam zawału
  10. Extra super jeszcze kilka takich numerów i nie będzie kto miał budować domu!
  11. Nie byłem zaskoczony, bo tak się składa, że znam ten pokój. Mogę tylko dodać, że pani, która w nim mieszkała dokonała kiedyś niezbyt trafnego wyboru. Następnie ciągle słyszała od swoich bliskich: "Gdzie ty miałaś oczy". Myślę, że jeżeli wystarczająco długo obserwuje się to zdjęcie, można tę kobietę zrozumieć. [ Ta wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-11-24 14:20 ]
  12. hi hi.. mało serce mi nie wyskoczyło... Pozdrawiam
  13. Obejrzałem - efekt rzeczywiście ciekawy - szczególnie o "mojej porze" przeglądania forum i pisania tego posta
  14. U mnie w momencie jak miałam wyłączyć zadziałało- efekt był piorunujący w domu śpiących ludzi a głośniczki miałam włączone całkiem głośno. Nie polecam oglądać po 22-giej, chyba ,że na słuchawki [ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-11-22 23:07 ]
  15. musisz patrzeć naprawdę dosyć długo i skupić uwagę na stole, spróbuj pozdrawiam
  16. Eeee, wpatrywałem się i wsłuchiwałem (przy dźwięku na full) chyba z 5 minut i nic... może mam za słabe głośniki
  17. Rodzinka kupiła sobie domek, ale w domku słyszeli rożne dźwięki i obawiali się ze dom jest nawiedzony, wiec wynajęli medium. Medium stwierdziła, ze w tym domu kiedyś mieszkała samotna kobieta, która każdego dnia oczekiwała powrotu swego męża. Mąż się nigdy nie pojawił a kobieta w końcu przy tym stole zmarła. To jest zdjęcie owego pokoju. Upewnij się, ze masz włączony dzwięk. Skoncentruj się na stole, musisz się dobrze przypatrzeć zdjęciu i wyslyszec pewien szelest , wiec daj sobie trochę głośniej Oto adres: http://home.attbi.com/~n9ivo/whatswrong.swf
  18.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...