Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. jeszcze raz spróbuje ... nie wiem czy mi wydzie ... tytuł: "Brzmienie ciszy ..." http://www.aspenskunk.org/fundraising/img4.jpg
  3. dwa grzyby w barszczu to za dużo jeden post okazał sie zbędny ... <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: skunks dnia 2002-12-22 22:26 ]</font>
  4. My Polacy żadnego wroga się nie boimy. [ Ta wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-12-22 18:43 ]
  5. Sanipro - ale przecież Pitbull nie każe Ci jej wypić. Masz ją tylko otrzymać. Może posłużyć jako zastępczy środek płatniczy
  6. Dzięki Frankai. Jeszcze nikt nie wychwalał mnie za błędy. Zapwne wykorzystam ten casus. Bardzo mi miło Skunks za akompaniament, ale nic nie słyszę. Dzięki Pitbull. Szkoda tylko,że mój wywiad doniósł, iż wódka to nasz wróg.
  7. Forum uzależnia, nie mam tyle czasu (i wiedzy fachowej jak inni szanowni Forumowicze), ale bieganie po Forum zajmuje mi sporo czasu - nie jest to na szczeście czas stracony. pozdrowienia dla wszystkich nałogowców.
  8. Sanipro - to my dziękujemy. Jak to dobrze, że jesteś niekonsekwentny (bo nie jesteś bierny)
  9. :lol: http://www.dogomania.pl/grafiki/animacje/bassethound_playingbanjo_lg_clr.gif Och, to się zrelaksuj ...
  10. ... oj, przydały i nie wprowadziły w błąd !!! Sanipro Dla mnieSanipro ( i zapewne dla wielu...)Jesteś kopalnią wiedzy. Korzystałem nieraz ... o ile pozwolisz skorzystam jeszcze ... kompendium wiedzy ... fachowośc i konkrety !!! Ty Sanipro i Agnicha1704 w sprawach prawnych jesteście (dla mnie) wyrocznią ... Bardzo serdecznie pozdrawiam.
  11. To prawda. Podobno amerykańska firma AladdinPower zaprojektowała przenośną pompkę, za pomocą której możesz wytworzyć energię do laptopa nawet w szczerym polu. Wystarczy jedynie trochę siły i już po 5 minutach sprawnego naciskania stopą,pompka dostarczy energii na 20 minut pracy komputera, telefonu satelitarnego, kamery czy aparatu cyfrowego. Urządzenie ma kosztować około 150 dolarów i wkrótce dotrze na rynki europejskie
  12. Rzeczywiście wyjeżdżałem, ale nie żegnam się. Jestem zadowolony z bardzo miłego towarzystwa.
  13. ..............?????????????????.................. przedmówczyni ( przedpisawczyni ) ma racje a dokad to ?? a?!!
  14. Wczoraj minął rok jak poraz pierwszy zajrzałem ma FORUM MERATORA w poszukiwaniu informacji na tematy fachowe. Wtedy chciałem być biernym uczestnikiem forum i wcale nie mialem zamiaru zabierania głosu. Coś mnie jednak podkusiło i zacząłem stukać w klawiaturę. Z czasem robiłem to coraz częściej. Często zastanawiam się czy nie jestem nałogowcem. Mogę powiedzieć, że dla FORUM poświęciłem wiele czasu. Uważam, że nie był to czas stracony. Dowiedziałem się tu wiele ciekawych rzczy. Mam nadzieję, że równiez moje wypowiedzi komuś się przydały i nie wprowadziły nikogo w błąd. Dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo, a REDAKCJI gratuluję popularności. S-O
  15.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...