Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. Witam jestem na etapie dachu zadebie srednie czy ktos ma jakies zdjecia z budowy tego domu? A i ile kosztuje pokrycie dachu tego domu? Pozdrawiam i dziekuje za informacje
  3. witam szukam osob ktore posiadaja budowe lub juz ja zakonczyli w okolicach Różan Wyszków Ostrów Mazowiecka
  4. dawno mnie tu nie było mieszkamy juz od sierpnia wszystko "chodzi" (kuchnia,ogrzewanie,rekuperator) teraz sprawdziliśmy maty grzejne od 3 dni u nas biało więc mozna sprawdzic czy działaja , a tak pozatym trza sie szykowac do snu zimowego pozdrowienia.
  5. WItam My jeszcze nie mieszkamy, ciągnie nam się z oczyszczalnią okropnie wiec nie wiem, kiedy zamieszkamy w końcu. Mam nadzieję, że to juz końcówka.
  6. Mieszkamy już legalnie . Wcześniej tylko pilnowaliśmy budowy . Wiele jeszcze jest do zrobienia, zwłaszcza w zagospodarowaniu terenu, ale ... warto było .
  7. Dawno nie odwiedzany wątek... pewnie wszyscy już mieszkają i grzeją się przy kominkach, a jeśli nawet teraz jeszcze nie, to niewiele brakuje Gorąco gratuluję wszystkim, którzy mieli odwagę przejśc od planowania do realizacji !!!
  8. Dokładnie. Okazuje się, że druga łazienka to idealne miejsce na schowek na narzędzia
  9. Hmm, my z premedytacją rozciągnęliśmy budowę w czasie. Chcemy skończyć w tym roku.
  10. u nas wylewka na tarasie i chody dopiero od ostatniego weekendy sa natomiast druga lazienka dlllllllugo bedzie miala tylko tynki a z ceramiki jedynie muszle
  11. My mamy sie wprowadzić 1-2 tygodni zależy kiedy meble do sypialni przyjadą pozdrawiam.
  12. My się wprowadzamy w ten weekend. Do zrobienia zostały jeszcze druga łazienka i taras
  13. ja sie nie chwale najwazniejsze info w podpisie - mieszkamy juz z ponad 2 miechy i jest super nie ma frontowego orgodzenia, chodnikow, podbitki czy szlachetnego tynku ale mieszkac wygodnie mozna co juz jakis czas czynimy pozdro i powidzenia
  14. Glazurę i gres układa mąż, podwieszańce też więc może na Święta?
  15. Witam! widać, że już się wszyscy wprowadzili - wątek spadł na szary koniec No więc będę się chwalił - mieszkam od początku maja - co prawda jeszcze trochę jest do zrobienia ale zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę bez czekania na podbitkę czy wykończenie drugiej łazienki. Mieszka się super i liczę, że to się nie zmieni! pozdrawiam
  16. oj wiem,ze sen sie spełni.....i bedzie dokonczony jak wkrotce.... po parapetowie...... Byla fajnie, choc musze przynazc,ze matrwi mnie podłoga- nie mozna jej domyc niczym...caly czas ma smugi, a jest ciemna, wiec widac to okropnie. kupilismy nawet plyn do nablyszczania i jeszcze gorszy efekt..... alez sie załatwiłam z ta podłoga.....
  17. SUPERR życzę super zabawy , no i pomyślności na nowym miejscu podobno co sie przysni w nowym miejscu w pierwszą noc to się spełni. wszystkiego najlepszego
  18. ja juz na nowym..Trwało to rok, bez tygodnia..... Jestem dumna ze swojego domku..... teraz montuja Wc, bo po 5 tyg mamy reszte czerwonej fugi!!!!Jutro parapetowka a bałagan w całym domu....Najgorsza jest brazowa farba.Mały dotyk i zostaje slad.Koszmar!!!!Musimy uwazac jak nic.Ale reszta super. Upał mamy okropny.24 st.a kaloryfert wyłączone..tylko podłogówka delikatnie a reszta to z komina...bo mamy sciane na klatce z komina
  19. no cisza zupełna , u nas na 99 % łazienki gotowe zaczynaja malowac ściany kuchnia pomierzona, projekt gotowy. balustrady na balkony w przyszłym tygodniu .. pozdrowienia
  20. jak widze wszyscy zapracowani.....zeby skonczyc przed latem .I słusznie....Ja informuje,ze jest to moja ostatnia niedziela w tym mieszkaniu.... I nie wiem, czy sie cieszyc, czy nie...Coraz bardziej nie chce odejsc z tego mieszkania.....przyjaciele, przytulnosc, bo 49m2, wszedzie blisko....i tak jakos...tyle tu przezyłam....tyle miłych wspomnien....Nikt mi tego nie odbierze....a jednak.....im blizej, tym gorzej.....Przywiazuje sie do rzeczy, miejsc, ludzi....za mocno!!!Mysle,ze kazdy z Was to poczuje, gdy przyjdzie moment przeprowadzki.....Skonczy sie gonitwa, spedzanie godzin na budowie, nieprzespane noce spedzone przed gazetami, komuterem, na planowaniu zakupow, wydatkow.....Juz dzis mi tego brakuje.....To niesamowite uczucie, był to niesamowity rok..... Zazdroszcze tym, ktorzy maja to przed soba jeszcze....I zapomina sie nawet te ciężkie chwile, to zwątpienia..... Pozdrawiam...i zycze udanego zakonczenia budowy z 2007 roku...
  21. witam , wczoraj weszli płytkarze, zaczęli gruntowac ściany w łazienkach,tzw.przygotówka. malarze dalej gipsują ale zeszli juz na dół. w sobotę przywiozą wanny,prysznice i brodziki żeby płytkarze mogli dokładnie wymierzyć gdzie maja być zamocowane baterie itp. pozdrowienia
  22. my robilismy sufit przed glazura wedlug mnie tak jest po kolei rusztowanie itd, cos spadnie - nie ma strachu
  23. jest tu kto??Czy moze juz wszyscy na swoim??Jak wykonczeniowka??wykancza Was tak samo jak nas??Koszmar!!!! U nas WC skonczone, wczoraj pół dnia szukałam czerwonej fugi..i zamowiłam dopiero.Nawet nie wiem, kiedy bedzie..a dzis pasuje fugowac. Sciany pomalowane w 90%. Panele dzis konczymy ukladac na gorze... Zostala jeszcze podłoga w salnie- skonczyc, dosłownie 8m2, wieszanie lamp, gniazdka, drzwi wewnetrze i skladanie mebli... Tak wiec...koncowka. Zdjęcia wklejam pilnie do dziennika, wiec zapraszam....
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...