Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

  1. Co nowego w tym klubie
  2. ZAPRASZAMY! Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje: Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu). W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu! Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: FORMULARZ TUTAJ Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych inwestorów! Weźcie ze sobą mapę działki, projekt, decyzję o warunkach zabudowy itp. Prosimy też o przekazanie tej informacji Waszym budującym znajomym. Informacji o Szkole Muratora i formularz także: TUTAJ http://cdn25.muratordom.smcloud.net/s/file/09/44/4a/09444a1fcc8dec46.jpg
  3. Kupię deski calówki/szalunkowe/po zalaniu stropu, nadające się do ponownego wykorzystania, jak najdłuższe. Najlepiej bez gwoździ, transport i rozładunek po stronie sprzedającego, ale zwracam koszt (do 200-250zł) do Janówka Drugiego (koło Nowego Dworu Maz). Kontakt [email protected] lub przez priv. Pozdrawiam
  4. Witam forumiczów:) Ja planuję budowę w Nieporęcie. Czy moglibyście polecić sprawdzoną ekipę budowlaną? dzięki i pozdrawiam, Piotr
  5. 505102330 Arek Krzesniak z Plocka duzo buduje w Warszawie i po calej Polsce.Powolaj sie na Artura od posadzek.szczerze moge polecic jako fachowca
  6. Witam Za ok 3 miesiące planuję rozpocząć budowę domu w StAnisławowie Pierwszym. Szukam solidnej, rzetelnej, znającej się na robocie ekipy do sso. Czy ktoś zna takową w okolicy bliższej lub dalszej? Będę wdzięczny za namiary.
  7. Mam do sprzedania DESKI, BLATY gotowe do szalunku po budowie. Mam tego ok 5m3 - cena 250 za m3 Odbiór osobisty w Markach koło Warszawy 502-995-178
  8. Juz wynajeliscie firme MKK? Jesli nie, to szczerze odradzam. Ludzie sie tak latwo nie zmieniaja, a mysmy mieli doswiadczenia z panem Wenda jak z horroru. Budowanie moze byc bezstresowe, choc z mojego doswiadczena to nie wynika...
  9. Poszukuję solidnej firmy budowlanej działającej w okolicach Nieporętu, która dysponuje "terminami" w tym sezonie na wybudowanie SSO. Proszę o oferty a najchętniej po polecenia ekip (na priv).
  10. Witajcie Mam do sprzedania domek drewniany po naszej budowie, idealny na czas budowy ale także jako domek gospodarczy do ogrodu. Do przewiezienia w całości z Józefowa /Legionowa. Domek jest dwuletni, był robiony dla nas, wewnątrz świeże drewno, z uchylnym oknem, można w nim także nocować. Cena do uzgodnienia, zdjęcia mogę podesłać na mail Kontakt tel. 603 482 154 zapraszam
  11. Też znalazłam te wypowiedzi. Sądziłam, że może są jeszcze jakieś wątki, tu na forum. Bardzo dziękuję za pomoc, chyba odpuszczę
  12. http://www.dom.motoryzacja-vwgolf4.eu/2012/10/23/re-mkk-krzysztof-wenda-legionowo-ostrzegam/ http://forum.muratordom.pl/archive/index.php/t-139870.html? http://forum.leroymerlin.pl/budowa-domow-jednorodzinnych,1,23,8153,8153,ssv=2,sbit=2.html http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ECNOwdj4S68J:www.dom.infarek.pl/2012/10/22/mkk-krzysztof-wenda-legionowo-ostrzegam/+&cd=9&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Są też oczywiście pozytywne opinie, np. na stronie firmy: http://www.mkk-budownictwo.pl/ksiega-gosci-firmy-budowlanej-mkk.html Prawda leży pewnie, jak zawsze, gdzieś po środku. Być może te problemy to już przeszłość a pan Wenda wyciągnął wnioski i się poprawił. Ja osobiście miałem z MKK kontak jedynie telefoniczny - bardzo taktowny, miły i profesjonalny. Nie zdecydowałem się jednak na podjęcie współpracy.
  13. Hej. Dzięki za odp. Właśnie ciężko cos znaleźć o tej firmie, nawet tutaj jakieś pousuwane wątki... Masz może jakieś linki?
  14. Jest sporo wpisów dot. tej firmy na tym Forum i niezależnych blogach budowlanych. Polecam lekturę
  15. Hej, Będę budować dom w okolicach Błonia, ale znalazłam firmę z Waszych okolic, więc stąd prośba o opinie o firmie MKK Budownictwo z Legionowa:) Będę wdzięczna
  16. Tanio sprzedam deski szalunkowe, po budowie. Deski są bez gwoździ w stanie dobrym, zaimpregnowane cementem. Przelezakowaly całą zimę w garażu z przekładkami. Desek jest około 2 m3. Odbiór w Kątach Węgierskich, lub transport za dodatkową opłatą. Kontakt: 605-731-942 Maciej. Do desek mogę dorzucić gratis kruciaki do palenia.
  17. Zdecydowanie odradzam, nie polecam i przestrzegam przed ekipą od ogrodzeń "Klinkier-Sław" Sławomir Brzozowski, Słonimskiego 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka, tel. kom: 606816533. Szczególnie przed jego bratem. Trzeba pilnować na każdym kroku, egzekwować wszystkie ustania i umowy, wszystko spisywać, bo nagle się okazuje że na to się nie umawialiśmy (mimo, że słyszały to trzy postronne osoby). Wszystko trzeba sprawdzać samemu, a i tak nie należy się spodziewać że będzie dobrze. Wymagają ciągłej obecności na budowie, nie interesuje ich to że ktoś pracuje i nie rozumieją, ze ktoś nie odbiera telefonu. Nie przekazują informacji między sobą, zaprzeczają wszystkiemu. Teraz sam muszę sobie poprawić i ponieść finansowe konsekwencje ich pomyłek.
  18. Po zakończeniu budowy mam do sprzedania barakowóz budowlany, gratis dodaję tablice informacyjną i "sławojkę". Posiada własną instalację elektryczną, wystarczy podłączyć go pod źródło prądu. Transport we własnym zakresie, odbiór z Zielonej Białołęki. Barakowóz można oglądać na Aroniowej, odbiór nawet dzisiaj. Dodatkowo RBetka. Ceny do uzgodnienia, zapraszam na priv/mail.
  19. Witam Mam do odsprzedania domek drewniany 2,5*4 dobry na czas budowy lub jako gospodaczy na działke Do zobaczenia w Józefowie Wiecej informacji na priv
  20. To mimo braku odpowiedzi piszę, że studnia u nas na 10 m, jeszcze nie badaliśmy jakości wody. Dzisiaj zalewamy ławy Ale się cieszę, że to ruszyło.
  21. Witam, rozumiem że odbiór we własnym zakresie? Ile by było tej ziemi i skąd? Pozdrawiam Beata
  22. Mam pytanie do osób z Józefowa, szczególnie z okolic ul. Wiosennej. Na jakiej głębokości macie ujęcie wody pitnej? Jak z jakością tej wody? Przekopałam temat i znalazłam, że Blaniek ma na 14 m a ada&jarek na 12 m. Czy ktoś ma inaczej?
  23. Witam, czy możecie polecić architekta wnętrz z naszych okolic oraz ekipę do tynków i wylewek? Z góry dziękuję i pozdrawiam, Maciej.
  24.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...