Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przegląd

O tym Klubie

Witam, poszukuje solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej do budowy domu jednorodzinnego w Rzeszowie. Wszystkie sugestie mile wiedziane. Dziekuje i pozdrawiam.
  1. Co nowego w tym klubie
  2. Powyższy wpis wygląda trochę jak reklama. Czy znacie solidne firmy z porządnymi szalunkami systemowymi na ściany piwnicy?
  3. Ja mam doświadczenie z firmą budowlaną z Rzeszowa FACHMAN. Wybudowali mój dom Ale nie brałem firmy w ciemno, oni budowali bliźniaka moich przyjaciół. Widziałem jak pracują, jak wywiązują się z terminów. To wszystko plus komunikatywność i dobra współpraca zadecydowało o wyborze. Pracują naprawdę solidnie i dokładnie. FACHMAN-a sprawdziłem i mogę polecić, choć budowa domu to chyba życiowa rewolucja
  4. Hej, Czy możesz polecić jakąś sprawdzoną i w rozsądnej cenie ekipę w Rzeszowie?
  5. moze komus to pomoze uwazajcie na firme Sunprofi z rzeszowa zajmuja sie miedzyinnymi instalacjami solarnymi ja sie skusilem i niestety skutki byly i sa oplakane od zniszczonego dachu , montazu kolektorow na pln zach stronie, zle zamontownay zasobnik, nie kompletny podlaczone zabezpieczenia hmmm wkoncu zostalo poprawione co nieco teraz cieknie instalacja i nie ma cisnienia rzekomo niemozliwe a jednak i ciekzo sie doprosic usuniecia usterki niech to da wam do myslenia
  6. Witam, Zalozylem nowa grupe dyskusujna dla wszystkich ktorzy szukaja solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej w Rzeszowie i okolicach. Jakiekolwiek uwagi, doswiadczenia i informacje beda bardzo mile widziane. Zapraszam do dyskusji. Dziekuje i pozdrawiam.
  7.  


×
×
  • Dodaj nową pozycję...