Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

C164 "dom za miedzą" bartolinki i gonzo93


Recommended Posts

Życie bez kompa to koszmar :evil: Na szczęście to mój jedyny nałóg :wink:

Na pewno się stawię na kawę :D Jaknasze sprawy finansowe wreszcie ruszą z miejsca to będziemy musieli sobie zafundować romantyczny weekend w Warszawie w tych wszystkich Waszych Opexach i innych, bo wielu producentów w Poznaniu nie sprzedają. Wtedy na pewno się przypomnę :D Moje wyjazdy służbowe to Dworzec Centralny, biuro klienta, biegiem Dworzec Centralny żeby złapać pociąg powrotny :roll:

Jak fajnie, że już nie muszę wybierać koloru tynku :D No chyba, że mam jakiś inny typ Kabe, muszę sprawdzić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga, tak myślałam, że Ty tak jak po ogień, do tej stolycy wpadasz :wink:.

Ale jak się wzbogacisz i przyjedziesz oglądać te nasze cudeńka :roll: , to się koniecznie zapowiedz!!!

Ja z kolei myślę o podróży w Twoją stronę, w Poznaniu są - podobno - b. dobrzy i niedrodzy renowatorzy mebli, a ja mam taki stoliczek.....

 

Tynki kabe to tynki kabe, a kolor to kolor, próbnik jeden i ten sam, tyle wiem od elewatora :wink:.

 

Monis, ja też na początku szukałam inspiracji po okolicznych ścianach frontowych :), ale nie znalazłam.

Zostaw im kartkę z nr tel. i prośba o kontakt, jak mili i mile połechtani zainteresowaniem, to oddzwonią :D.

A w jakim kolorze widzisz swoją elewację?

 

pozdrawiam Was dziewczyny :D ,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, dzisiaj taki dzień był, moje maluchy poszły do nowego żłobka, mamy w związku z tym trochę traumy, bo jednak oczekiwaliśmy trochę lepszych warunków, zwłaszcza że z musu ostatni rok chodziły do prywatnego żłoba. Ale nie chciały iść do domu więc może wszystko jest ok. tylko my nadopiekuńczy ?

 

no i moja średnia córa też rozpoczęła edukację w pierwszej klasie, ale ona już czyta i pisze jakby była po drugiej klasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Przemoch :D

wiesz co, ja dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis z 1 września :o; jak tam maluszki w żłobku, tzn. właściwie jak Wy? przyzwyczailiście się :wink:.

Mój synek, pierwszak, też już czyta i pisze i czasami przychodzi ze szkoły i mówi, że się w niej nudził :roll:.

 

Przemoch, a jakie chcesz foto: od zewnątrz te okna? bo od wewnątrz to nie umiem ich zrobić tak, żeby było wszystko widać, a poza tym są teraz ofoliowane, bo tynkarz wchodzi. A zresztą, ok, coś wstawię.

I tak z ciekawości dzwoniłeś do tej firmy okniarskiej? bo czytałam w Twoim dzienniku, że szukasz wykonawcy.

pozdrawiam serdecznie :D

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, ale na takie, na których widać więcej, musisz jeszcze poczekać :wink:

 

http://images36.fotosik.pl/10/1d7abe576dd2ec68.jpg

 

http://images31.fotosik.pl/360/1a598c48c9468d29.jpg

 

http://images38.fotosik.pl/10/233ecb7404a347c0.jpg

 

dziś dla odmiany zdjęcia robiłam we mgle, więc są trochę nieostre, hehe, zamglone :wink: .

Fajnie, że Ci się nasze okna podobają, to miło :D

 

Hmm, tak mi przyszło do głowy, a może napiszesz, co konkretnie w tych oknach chcesz zobaczyć?

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kotecku :D :D ,

a ja sobie dzisiaj podczytuję, co u Ciebie (było) :D. I czekam na ciąg dalszy.

I kiedy Wasza przeprowadzka będzie?

 

U nas, jak dobrze pójdzie, robota się nie poślizgnie, a pieniędzy starczy, to przeprowadzka będzie przed wakacjami.

Takie tempo to trochę przypadek, sami jesteśmy zaskoczeni :wink: :D.

 

pozdrawiam cieplutko :D,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kotecku :D :D ,

a ja sobie dzisiaj podczytuję, co u Ciebie (było) :D. I czekam na ciąg dalszy.

I kiedy Wasza przeprowadzka będzie?

 

U nas, jak dobrze pójdzie, robota się nie poślizgnie, a pieniędzy starczy, to przeprowadzka będzie przed wakacjami.

Takie tempo to trochę przypadek, sami jesteśmy zaskoczeni :wink: :D.

 

pozdrawiam cieplutko :D,

b.

 

Ohoho, nasza przeprowadza bedzie chyba w 2010, moze w 2009 sie uda? Pojecia nie mamy! Na razie robimy wszystko na tyle na ile mamy pieniazkow, ale ze przez zime nic nie bedziemy robic, to i troche sie uzbiera :) Zobaczymy na ile wystarczy i co nam jeszcze strzeli do glow ;)

 

Wy na pewno bedziecie pierwsi.

 

Bardzo ale to bardzo zazdroszcze Wam drzew kolo domu. U nas pustynia na ktorej kiedys zyto roslo :cry: Na przyszla wiosne instalujemy ogrodzenie i drzewa, krzewy, zywoploty! Bede w zywiole! Ale oddalabym z 10 arow dzialki za stare drzewa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...