Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki za informacje. Spokojnie sobie poczekam do wiosny, chociaż zawsze chciałbym mieć wszystko od razu. Skoro lepiej sie przyjmują to niech tak będzie. Zresztą postanowiłam, że zasadzę je przed siatką, a nie w ogródku. Jak sie będzie rozpleniać to zasłoni sąsiadów z naprzeciwka :lol: A póki co przed dzialką mam kupę gruzu, więc i tak teraz nie mam gdzie go wsadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 860
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To drzewko puszcza kłącza - rozprzestrzenia się jak diabli. Po kilku latach ma się problem jak dokładnie nie powycinasz nowych drzewek kosiarką.

Ponadsto jest kruche - potrafi sie złamać na pół od wiatru. Jest "męczące" ale piękne - ja lubie :) Szkoda, że takie 4-metrowe muszę wyciąć :(

 

A może zamiast wycinać, warto je skrócić na wysokości 1 m, na wiosnę?

Powinno szybko odbić ze śpiących pąków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drzewko puszcza kłącza - rozprzestrzenia się jak diabli. Po kilku latach ma się problem jak dokładnie nie powycinasz nowych drzewek kosiarką.

Ponadsto jest kruche - potrafi sie złamać na pół od wiatru. Jest "męczące" ale piękne - ja lubie :) Szkoda, że takie 4-metrowe muszę wyciąć :(

 

A może zamiast wycinać, warto je skrócić na wysokości 1 m, na wiosnę?

Powinno szybko odbić ze śpiących pąków :D

ALe ono stoi na środku mojej przyszłej kuchni :( mam nadzieję, że gdześ sobie odbije po cichutku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Widziałam roślinę która mi się bardzo podoba i którą bym chętnie u siebie posadziła. Tylko nie mam pojęcia co to jest.

W tej chwili ma czerwono-różowe liście (takie wąskie jak wierzba) i prześliczne owoce: różowa "pęknięta" osłonka i z niej wystające 2 pomarańczowe kuleczki. Owoców jest bardzo dużo.

Ktoś może będzie wiedział na podstawie takiego opisu co to jest? Będę wdzięczna.

Jak uda mi się załatwić kabelek to wrzucę zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska nie wiem, ta jest pospolita, piękne krzaczysko, często można spotkać w lasach, wg mnie najlepie wyglada na takich stanowiskach

http://images4.fotosik.pl/220/87ae21aeec789a11m.jpg http://images2.fotosik.pl/256/aed2c7b37d1eaaecm.jpg

stronka http://www.lejardindesophie.net/jardinautes/sophie/sopajard/lenoir/lenoirpaso.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz przecie mowie, ze nagrody beda :)

Do wyboru:

- wspomniane juz czekoladki

- 4 pustaki stropowe Wienerberger (pozostaly po budowie)

- latryna typu zewnetrznego, z naturalnego nieimpregnowanego drewna (do odbioru w przyszlym roku, bo jeszcze tynkarze korzystac beda) :wink:

 

Wysylka nagrody poczta oczywiscie wchodzi w rachube, o ile listonosze przestana strajkowac :)

 

P.S.

tylko cos malo odpowiedzi konkursowych poki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...