Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

u nas do tej pory pomiedzy drewnem a gresm jest niewypełniona szczelina :oops: , lenistwo.

Ale wkońcu znalazłam w Wawie korek w płynie,w marketach budowlanych go nie ma (Bostik nie dostarcza swoich produktów do marketów)..Mam nadzieje,że wkońcu nam sie uda...

 

Produkt to

KOREK NATRYSKOWY W PŁYNIE firmy BOSTIK

http://img58.imageshack.us/img58/6029/341178101kx9.jpg

 

wyglada jak wyżej

"Wysokiej jakości masa uszczelniająca o właściwościach izolacyjnych z granulatu korka do wykonywana izolacji termicznych i akustycznych. Stosuje się na łączeniach podłogi drewnianej z terakotą"

 

pozdrawiam :wink:

 

a jak się tego używa?

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u nas do tej pory pomiedzy drewnem a gresm jest niewypełniona szczelina :oops: , lenistwo.

Ale wkońcu znalazłam w Wawie korek w płynie,w marketach budowlanych go nie ma (Bostik nie dostarcza swoich produktów do marketów)..Mam nadzieje,że wkońcu nam sie uda...

 

Produkt to

KOREK NATRYSKOWY W PŁYNIE firmy BOSTIK

http://img58.imageshack.us/img58/6029/341178101kx9.jpg

 

wyglada jak wyżej

"Wysokiej jakości masa uszczelniająca o właściwościach izolacyjnych z granulatu korka do wykonywana izolacji termicznych i akustycznych. Stosuje się na łączeniach podłogi drewnianej z terakotą"

 

pozdrawiam :wink:

 

Wyglada smacznie...hihihi :wink: .....a tak na powaznie to tez podczytuję, bo tez czekaja mnie niebawem łączenia...pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomysły i najlepiej zdjęcia jak ułożyć i połączyć kafelki podłogowe w przedpokoju z panelami w salonie i z płytkami kuchennymi - Kafelki są kwadratowe i wstępnie zakłdałam że będą ułożone w karo zaznaczam że nie mam drzwi do kuchni a płytki są w różnych wymiarach i będą się łączyć w miejscu starej futryny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas do tej pory pomiedzy drewnem a gresm jest niewypełniona szczelina :oops: , lenistwo.

Ale wkońcu znalazłam w Wawie korek w płynie,w marketach budowlanych go nie ma (Bostik nie dostarcza swoich produktów do marketów)..Mam nadzieje,że wkońcu nam sie uda...

 

Produkt to

KOREK NATRYSKOWY W PŁYNIE firmy BOSTIK

http://img58.imageshack.us/img58/6029/341178101kx9.jpg

 

wyglada jak wyżej

"Wysokiej jakości masa uszczelniająca o właściwościach izolacyjnych z granulatu korka do wykonywana izolacji termicznych i akustycznych. Stosuje się na łączeniach podłogi drewnianej z terakotą"

 

pozdrawiam :wink:

 

a jak się tego używa?

8)

Kroisz w plasterki i obkładasz chleb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mówicie, że łączenie paneli z gresem jest takie trudne jak się chce po brzegach panele a wewnątrz płytki? jestem na etapie wymyślania i kombinowania więc dużo się może jeszcze zmienić, ale mój ostatni pomysł to ramka z paneli a wewnątrz płytki - i tu się rodzą pytania o te nieszczęsne łączenia, no i drugie pytanie - jak się robi jeden poziom? Przyznam, że nie wiem jakiej grubości panele ani jakiej grubości płytki będą, ale jak znam życie to nie będą takiej samej, więc pod cieńszy materiał coś się podkłada, czy trzeba wylewkę robić? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mówicie, że łączenie paneli z gresem jest takie trudne jak się chce po brzegach panele a wewnątrz płytki? jestem na etapie wymyślania i kombinowania więc dużo się może jeszcze zmienić, ale mój ostatni pomysł to ramka z paneli a wewnątrz płytki - i tu się rodzą pytania o te nieszczęsne łączenia, no i drugie pytanie - jak się robi jeden poziom? Przyznam, że nie wiem jakiej grubości panele ani jakiej grubości płytki będą, ale jak znam życie to nie będą takiej samej, więc pod cieńszy materiał coś się podkłada, czy trzeba wylewkę robić? :-?

NAJPIERW WYBIERZ PŁYTKI PODŁOGOWE I PANELE KTÓRE CI SIĘ PODOBAJĄ! Następnie zmierz grubości obu materiałów dodaj klej pod płytki

i zobaczysz jaką grubą matę musisz położyć pod panele aby wyrównać poziom obu podłóg.

Maty są od 2mm-6mm.

________________________________________________

vanitas vanitatum et omnia vanitas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie zdjęcie na którym widać korek (wiem trochę mało wyraźne); tutaj korek w wersji oryginalnej, podłoga mi po jakimś czasie jeszcze bardziej ściemniała i kolor korka kłuł w oczy więc pomalowałam go na kolor ciemnej podłogi :D

 

http://img98.imageshack.us/img98/3457/fdgbm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...