Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika ROSSY


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 507
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzien dobry a mysza byłoa w górach izerskich?

Kotlince kłodzkiej..?

Tam są tereny az dech zapiera..

 

W górach Izerskich jeszcze nie. W zeszłym roku - Góry Stołowe, Masyw Śnieżnika, Śnieżnik, Góry Bystrzyckie, a moja córka zaliczyła sama na swych nózkach podejscie pod Igliczną (całe 845m npm) i Błędne skały (niezupełnie sama)

 

Karkonosze i g. Izerskie jeszcze przedemną.

 

schronisko przy "Marii Śnieżnej"

 

http://lh5.ggpht.com/_81jLH965IWA/SSaos_kf0_I/AAAAAAAABAs/iH8q--apzDM/s512/IMG_5546.JPG

 

 

Majka mały piechur

http://lh4.ggpht.com/_81jLH965IWA/SSapBNcJsaI/AAAAAAAABA0/xTNQAzlVbvQ/s512/IMG_5509.JPG

 

Podejscie do Jaskini Niedźwiedzia i na Śnieżnik

http://lh6.ggpht.com/_81jLH965IWA/SSapY0u8C2I/AAAAAAAABBU/Lsevy3KOpGE/s512/IMG_5558.JPG

 

Piękne okolice - polecam serdecznie zwłaszcza tym, którzy boją sie byc zadeptani w górach :)

 

sorki Rossa za zasmiecanie komentów, ale nie mogłam sie oprzec jak sobie pomyslalam o górkach i pagórkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam góry... oglądać 8)

 

albo wjechać na szyndzielnie np... bo chodzić to już niekoniecznie. kondycja nie ta i chcę ducha wyzionąć w takich okazjach

 

Duszku ja i singiel to wręcz niemożliwe :lol: Lubię mężczyzn i lubię być z tym jedynym. Uważam tylko że małżeństwo psuje związek. Jedyny problem życia na kocią łapę to nomenklatura :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam góry... oglądać 8)

 

albo wjechać na szyndzielnie np... bo chodzić to już niekoniecznie. kondycja nie ta i chcę ducha wyzionąć w takich okazjach

 

Duszku ja i singiel to wręcz niemożliwe :lol: Lubię mężczyzn i lubię być z tym jedynym. Uważam tylko że małżeństwo psuje związek. Jedyny problem życia na kocią łapę to nomenklatura :roll: :wink:

 

Pies drapał nomenklature. Ja wolalam zwiazek przed slubem. Zawsze jest ten dreszczyk emocji ze nic nie jest pewne tak do konca.

 

a ja uwielbiam oddawac ducha w górach. Po dwóch trzech dniach lazenia to kondycja rosnie i wydolnosc płuc i moje zadowolenie. I jak ładnie zasypiam wieczorkiem po takim łazeniu. No ale pierwsze kilometry są zazwyczaj trudne, idzie sie i zaciska zęby.

Ja tam lubie takie wyzwania. Kiedys myslalam ze tylko morze, ale jak poszlam w koncu pierwszy raz w góry to powiedzialam, ze mało jeszcze wiem o sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam oddawac ducha w górach
:lol: :lol: :lol:

 

a ja siem nie oddam nawet w apallachach pozdro hihi

 

oddasz sie oddasz, to tylko kwestia czasu ;), miejsca i osoby

 

 

oooooooooooo

 

Duchu słuchaj się mądrych... bo to jakby samo doświadczenie przemawiało.... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...