Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika ROSSY


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 507
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rossa, tylko nie blacha, do tego domu to aż grzech :lol: . Przy połamanym dachu jest sporo odpadów przy blachodachówce więc pewnie dlatego wychodzi podobnie. Poza tym nie będzie tu dobrze wygladac.Najlepsza by była ceramiczna ale wiem ze pieruńsko droga więc też się nie zdecydowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym początku brałam właśnie pod uwagę wielkość dachu nie myśląc o załamaniach i o sporych odpadach blachy teraz to wiem ,że jednak dachówka bo co tu dużo mówić wygląd dachu jest extra i cena nie zbija z nóg i żywotność długa ale pewna jeszcze nie jestem na 100% jaka dachówka to są niestety tzw. właśnie dylematy budującego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Witam

No, no - niezłą chałupkę się tu buduje :wink:

 

Co do pokrycia dachu też bym polecał dachówkę - wiadomo jaką 8)

Jacobi J12 Edelschwarz (czarna angoba szlachetna).

Naprawdę drogo nie wychodzi - w moim przypadku wyszło 1500 zł netto więcej niż zwykła dachówka Koramic Renesansowa L15 w kolorze antracyt.

Tzn. Na mój dach dachówka kosztowała 20 tysiaków brutto- i powiem, że warto było.

Co widać na załączonych fotkach w moim dzienniku :p

 

Jaką masz powierzchnię dachu ?? u mnie jest prawie 300m2, pewno u Ciebie będzie trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaką masz powierzchnię dachu ?? u mnie jest prawie 300m2, pewno u Ciebie będzie trochę więcej.

 

Kristofurosie mój drogi witam ciebie niedzielno wieczornie

 

http://images24.fotosik.pl/263/cafb3e25391956b8.jpg

http://images31.fotosik.pl/360/674aea1f98932774.jpg

 

od razu donoszę , że mój dach jest niewiele większy od Twojego bo ma raptem 340m2 , a jeżeli chodzi o Twoją dachówkę jest piękna tylko powiedz mi czy kupowałeś ją w Polsce czy sprowadzałeś z zagranicy ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

:o ŁOŁ :o Co za powitanie :oops:

 

Dachówkę spokojnie można kupić w Polsce, Dystrybutorem jest Cerabud z Krotoszyna, w Poznaniu i okolicach natknąłem się na nią w 5 hurtowniach,

ale nie jest dostępna od ręki - chyba trzeba na nią czekać ok 4 tygodni (nie jestem pewien czy nie krócej) Ja nie kupowałem dachówki, tylko mój GW. Jak biegałem po hurtowniach, żeby wybrać dachówkę to zbierałem wyceny i tak mi się kojarzy.

Trzeba zapytać w hurtowniach, albo najlepiej u źródła, czyli tu:

http://www.cerabud.com.pl/o,1,5,dachowka-zakladkowa-j12-novell.html

moja dachówka to -61 szlachetna czerń - o dziwo była w tej samej cenie co zwykła czarna angoba J12

W Cerabudzie pewno Ci powiedzą, gdzie ją można kupić w Twoim rejonie i ile aktualnie się na nią czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty dziewczyno, te projekty to nie na blachę i to z dwóch powodów :lol:

A jaka kankrietno Ci się braasowa spodobała?

 

Dorcia pewnie masz rację , jeden powód wystarczył żebym się zdecydowała na dachówkę , mam dwie opcję albo Ruben monza plus antracytową a jeżeli zdecydowałabym się na brass to na pewno podwójną eskę bałtycką cisara grafitową , wszystko się wyjaśni w piątek pewne jest jedno nie będzie to BLACHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie niepowodzenia z czasem zaczynają być zabawne... :p

 

Zabawne? to było straszne , okropne to jak horror jakiś , ale dobrze że mam zdjęcie bo dzisiaj faktycznie jakoś trudno by mi było uwierzyć , wiadome jest jedno z czym boryka się każdy budujący , na każdym etapie budowy są problemy . Ja w tym roku nic nie robie tylko modły odprawiam prosząc o pogodę ,chyba już wyczerpałam limit bo zaczyna właśnie padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie niepowodzenia z czasem zaczynają być zabawne... :p

 

Zabawne? to było straszne , okropne to jak horror jakiś , ale dobrze że mam zdjęcie bo dzisiaj faktycznie jakoś trudno by mi było uwierzyć , wiadome jest jedno z czym boryka się każdy budujący , na każdym etapie budowy są problemy . Ja w tym roku nic nie robie tylko modły odprawiam prosząc o pogodę ,chyba już wyczerpałam limit bo zaczyna właśnie padać.

No mówię że w czasie rzeczywistym straszne, a w długim terminie się robi zabawne dopiero... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...