Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Elfir stawia klocka - dziennik


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 227
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Elfir, ja w troche innej tematyce. Zauwazylam teraz, jaka masz baterie w kuchni. Jest obrotowa, z wyciagana wylewka ? Myslalam o kupnie podobnejj. Czy jestes z niej zadowolona ? Wylewka nie opada i jest dobrze dopasowana ? Bo czytalam rozne opinie, ale jest wiele podobnych modeli. Twoja jest jakiej marki ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir, ja w troche innej tematyce. Zauwazylam teraz, jaka masz baterie w kuchni. Jest obrotowa, z wyciagana wylewka ? Myslalam o kupnie podobnejj. Czy jestes z niej zadowolona ? Wylewka nie opada i jest dobrze dopasowana ? Bo czytalam rozne opinie, ale jest wiele podobnych modeli. Twoja jest jakiej marki ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

 

rozwaliła się już. Nie wytrzymała nawet 10 lat. Ale nie pamiętam czy to był chińczyk czy coś firmowego. Prawdopodobnie marketowy Franke.

 

Co do chowania się węza z wylewką to wszystkie modele blokowały mi się od czasu do czasu obciążnikiem o syfon i rurki od zmywarki.

 

Teraz mam taki (niekoniecznie ten model, ale ten wygląd): https://granitan.pl/baterie-kuchenne/snake-cala-czarna/?gad=1&gclid=EAIaIQobChMI0uzb2OudgAMVSPgYCh3UjATsEAkYCyABEgLLR_D_BwE

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz. Ja nie jestem az tak wielka optymistka, zeby miec nadzieje, ze bateria przetwa co najmniej 10 lat :). Juz piecioletnie uzywanie mnie satysfakcjonuje. Jako ze potrzebuje jakiejs niskiej, to kupie cokolwiek i, najwyzej bede wymieniac.

A ta, ktora masz aktualnie, bardzo fajna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaliła się już. Nie wytrzymała nawet 10 lat. Ale nie pamiętam czy to był chińczyk czy coś firmowego. Prawdopodobnie marketowy Franke.

 

Co do chowania się węza z wylewką to wszystkie modele blokowały mi się od czasu do czasu obciążnikiem o syfon i rurki od zmywarki.

 

Teraz mam taki (niekoniecznie ten model, ale ten wygląd): https://granitan.pl/baterie-kuchenne/snake-cala-czarna/?gad=1&gclid=EAIaIQobChMI0uzb2OudgAMVSPgYCh3UjATsEAkYCyABEgLLR_D_BwE

 

Może niezbyt passe ale u mnie bateria po 10 latach ma się dalej dobrze ;)

Kupiona w Casto, w kąpiecie ze zlewem, w kolorze :D

 

URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/ffb6ca8fdad5ad4f]ffb6ca8fdad5ad4fmed.jpg

 

Natomiast markowa NARODOWA marka baterii wannowej okazała się porażką ; )

Co prawda, firma w ramach gwarancji, wymieniła mi produkt ale to pokazuję jak w Polace i dla Polaków działa kontrola jakości...

Edytowane przez Arturo 72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...