Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

Ja mam zmywarkę Amica i zresztą nie tylko zmywarkę. Póki co sprawuje się świetnie. Kupiłam ze względu na dobre parametry i bardzo dobrą w stosunku do nich cenę.

Yvett jaki masz model zmywarki jesli można wiedziec???

 

 

Model do zabudowy - ZIA 4628. Wszystko domywa, że "aż piszczy" :lol:

Wkładam do niej wszystko, gary też, na początku miałam obawy, czy zmywarka jest w stanie domyć garnek po kisielu, ale obawy okazały się bezpodstawne, wszystko jest super wymyte 8)

Jest bardzo łatwa w obsłudze, cicha i ma fajnie rozplanowane kosze. Polecam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Model do zabudowy - ZIA 4628. Wszystko domywa, że "aż piszczy" :lol:

Wkładam do niej wszystko, gary też, na początku miałam obawy, czy zmywarka jest w stanie domyć garnek po kisielu, ale obawy okazały się bezpodstawne, wszystko jest super wymyte 8)

Jest bardzo łatwa w obsłudze, cicha i ma fajnie rozplanowane kosze. Polecam :lol:

 

Ja sie zastanawiam nad kupnem ZZA4628 - czyli takiej samej ale z widocznym panelem. Chyba sie na nią zdecyduję. Powiedz mi proszę czy jest cicha??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dokonałem dwa lata temu impulsowego zakupu taniej zmywarki w hipermarkecie. Wiem... Wiem... Też tak o sobie myślę...

Słabo spłukuje proszek. Żona zachodzi w głowę ile dziecko tego zjadło na sztućcach i talerzach. Doszliśmy że wywalimy ją.

Teraz chcemy mieć czysto idealnie.

Rozmawiałem z użytkowanikami i sprzedawcami. Nie ma mądrych. Niektórzy wskazują, że 45 takie jak nasza są mniej wydajne w płukaniu i myciu inni nie potwierdzają. Inni radzą tabletki nie proszek. I to do pojemnika na sztućce a nie zasobnika. Co robić ...

Może coś doradzicie... Może macie coś z czego jesteście zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEG...i wszystko jasne 8)

 

a tak bez zartow to cos z 4 firm. elektrolux, AEG, Bosch, Siemens.

 

Miele jest dobre ale droooogie. AEG i Elektrolux to niejako jedna firma matka, tylko inne stylizacje. Polecam AEG

http://www.agd-rtv.net/product_info.php?cPath=1_13&products_id=5074&topSsid=517dfb630e593da276b46133288d51c1

 

najlepsza chyba w chwili obecnej w sensie jakosc/cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholibka nie pamiętam nazwy ale jakas markowa 45-ka. Generalnie proponuję zwrócic uwagę na górną szuflade, tj. zasilanie w wodę górnego "wiatraka" są takie co mają z tylnej ścianki zmywary (to polecam bo można górną półkę załadowac naczyniami wielkogabarytowymi po brzegi np. patelnia. gary) lub og dóry (wtedy tylko talerzyki, kubki i szklaneczki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...