Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

Jeszcze troche i ludzie zaczna sie bac zadawac pytania :-?

Kazdy pyta jak umie , dlaczego sie tak czepiacie? :-?

A pozniej pojawiaja sie watki , ze cos sie dzieje na wymianie doswiadczen , nie ma ludzi i nuda .

Po to jest Forum , zeby kazdy tak jak chce zapytal .

Nie odpowiada komus styl pytania , to niech nie odpowiada .

Watek spadnie na dol , moze wtedy zadajacy pytanie sie zastanowi.

Pozdrawiam serdecznie i zycze mniej upierdliwosci na codzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... - jasno w tytule napisał co go interesuje -

 

moim zdaniem niejasno - tytuł cokolwiek intrygujący. Ja tu wszedłem, bo byłem zaciekawiony, co jeszcze może zmywarka, może odkryły się jakieś jej dodatkowe zalety, o których nie wiedziałem. A że zmywarka to skarb to wiem :lol:

Ot małe nieprzemyślenie "młodego" forumowicza, wiem, że wielu jest już zmęczonych powtarzaniem w kółko tego samego i odsyłanie do tematów wałkowanych milion razy...

 

i zgadzam się też z rrmi (jak zwykle zresztą) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmywarka do wygoda w jej użytkowaniu, skarb to kochana ŻONA no i dzieci of course.

 

Jak możesz wydać na nią ok3 tys. to szukaj w takich firmach jak Bosch, AEG Miele (ta ostatnie może kosztować 4tys) ale to bajka.

Praktycznie trzeba wziąć katalog lub przejrzeć oferty w Internecie i wybierać te najbardziej bogato wyposażone.

Kryteria to zużycie wody, prądu hałas w dB, (3dB) więcej to hałas dwukrotnie większy, liczba dostępnych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jak najbardziej odpowiedznie...., przeciez to tez watek pomocy..., w sprawie zakupu dobrej zmywarki...a, ze czlowiek wyrazil sie o zmywarce jako o skarbie, a czemu by i nie... :wink: Na pewno dla niego zona jest skarbem jesli juz chce kupic jej bardzo dobra zmywarke i pofatygowal sie nawet tutaj po porady.... :p

Zyczyc tylko udanego zakupu... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sam jestem na etapie zakupu zmywarki, jednak w dużo niższym przedziale cenowym. Podobno niezła jest AEG FAVORIT CONTROL Vi, i to chyba za sporo mniej niż 3000.

Mam pytanie, jeśli można, czy ktoś ma zmywarke firmy Candy?

Pralki wiem że mają niezłe, a zmywarka to dosyć podobny rodzaj sprzętu.

Interesuje mnie zmywarka, która nie będzie myła garów ponad dwie godziny, ale np. godzinę, max 1,5h. jest taka np. Candy CDS 120 X, z programem 1h, klasa A. Dla świeżych naczyń podobno ma być wystarczająca. Dobrze bay nie była z tych najgłośniejszych, a firma Candy podaje dwa parametry: Głośność dB re 1 pw: 51 i Głośność dB (A): 36. Czy ktoś wie czym się różnią ?

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, polecono mi w różnych sklepach zmywarke

jedna boscha typ SGV57T13EU

druga candy CDI5515S

czy ktos z Was może użytkuje jakąś z tych?

 

Wiem że firma nie jest najważniejsza tylko funkcjonalność ale ja zupełnie nie wiiem w jakiej firmie szukać ale myślę ze bosch chyba jednak bardziej sprawdzony

 

Czekam na porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wiecej zmywarki Bosh.

Jak nam sie zepsula [45cm] facet musial rozebrac ja na czesci pierwsze aby usunac mala usterke.Trwalo to naprawde dlugo.

Czesci sa drogie,dostepne tylko u bosha i trudny jest dostep do kluczowych elementow urzadzenia.[Poprostu bosh chce sam reperowc i to za duze pieniadze]

Pan przyszedl do naszej zmywarki tylko dlatego bo juz sie wczesniej gdzies poznalismy.

Sa inne firmy ktore warto wybrac.Latwo ich wyroby reperowc i latwy jest dostep do czesci na rynku.Najlepiej skonsultowac to z kims kto zawodowo sie trudzi reperacja AGD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także planuję kupic zmywarkę Bosch i w sklepie w ofercie jest model szer 60 cm za 1190. Nie wiem czy to nie za tanio? Co prawda ma tylko 3 programy i 2 temperatury, klasa energetyczna A i jeszcze trochę funkcji(nie będę wymieniać-bo i tak nie wiem o co chodzi). Czytałam na forum że i tak przeważnie używa się 2 programów, czyli zmywarki z wieloma funkcjami nie są tak do konca wykorzystywane.

 

Więc nie wiem czy warto - bo tania i za parę lat wymienić - czy kupić droższą z większą ilością bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cały sprzęt AGD mam Boscha, w tym i zmywarkę - tak jakoś wyszło. Pracuje od roku i w związku z tym nie mogę potwierdzić czy jest mało awaryjny czy też nie. Jedno jest pewne - części są drogie. Przyklad: ramka do mikrofalówki, taki kawalek blachy (musiałem zamienić z szerokości 50 cm na 60 cm) kosztowała 700 zł a cała mikrofalówka ok 2000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam zmywarki dla siebie i takie pytania:

 

czy 52 dB to rzeczwywiście hałas w domu?

czy potrzebny jest mi bardzo "system samoczyszczących filtrów"?

co z akustycznym sygnałem końca pracy - można tego nie uzywać?

czy 65 st. wystarczy jako max. temperatura?

 

nie chcę wydać dużo kasy na tę zmywarkę... ale też niech będzie to sensowny wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w wyborze zmywarki.

Zastanawiam się nad kilkoma modelami.

BOSCH SGI 55M35 EU 2350

http://www.bosch-agd.pl/pl/produkty/produkt.asp?idproduktu=573

BOSCH SGI 55E15 EU 2050

http://www.bosch-agd.pl/pl/produkty/produkt.asp?idproduktu=572

BOSCH SGI 45M35 EU 2070zł

http://www.bosch-agd.pl/pl/produkty/produkt.asp?idproduktu=569

 

SIEMENS SE 55M556 EU 2300

http://www.siemens-agd.pl/produkty/przeglad_produktow/produkt.php?idproduktu=456

SIEMENS SE 55M550 EU 2170

http://www.siemens-agd.pl/produkty/przeglad_produktow/produkt.php?idproduktu=455

 

AEG FAVORIT PERFORMANCE I-M 1999

 

Nie powiem że nie zależy mi na cenie. Chciałbym kupić w miare tanią ale i bezawaryjną i praktyczą zwyarke.

 

Zmywarka musi być na 60cm i z odkrytym panelem. Takie już mam meble.

Kompletnie się nie znam na zwywarkach i mój wybór padł czysto po firmach (takie były polecane na forum).

Może ktoś będie miał inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...