Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

Bardzo przydają się składane półki (których niestety w mojej starej zmywarce nie ma) i regulowana wysokość górnego kosza (mam). Dobrze też mieć program z myciem wstępnym, przydaje się do mocno przypalonych garnków i patelni.

Czeka mnie niedługo zakup nowej i waham się między boshem a siemensem.

Na pewno będzie musiała mieć mycie wstępne i składane półki oraz regulowaną wysokość kosza. Zastanawiam się też nad funkcją AquaVario (automatyczne dostosowanie siły zmywania do stopnia zabrudzenia).

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na sprzęcie do kuchni zaoszczędziłem prawie dwie dychy pomiędzy ceną jaką chcieli mi dać w firmie gdzie zamawiałem kuchnie a cenami z netu. Lodówkę kupiłem 1,5k taniej niż w Media

 

Szukaj zawsze poprzez wyszukiwarkę np. tak http://www.skapiec.pl/site/cat/331/comp/112391

 

mała zmywarka też będzie fajna, podpytaj w sklepach z meblami kuchennymi, takimi firmowymi, oni polecają rzeczy sprawdzone (tak przynajmniej mi polecali )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam elektroluxa

składane "drabinki"

regulowana wysokość górnego kosza

programy: gary, szkło, eco (zwykle używany), auto i 30 min (polecam, umyłam talerze po przystawkach i już na kolejne danie były czyste). Mozliwość opóźniania startu też się przydaje...

45 i nie narzekam na rozmiar (2 osoby na co dzień, poradziła sobie nawet z wigilią na 20 osób bez problemu :roll: - no nie na raz :p) pracuje co drugi dzień i duze gary też wchodzą. kwestia sprytu przy układaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam elektroluxa

składane "drabinki"

regulowana wysokość górnego kosza

programy: gary, szkło, eco (zwykle używany), auto i 30 min (polecam, umyłam talerze po przystawkach i już na kolejne danie były czyste). Mozliwość opóźniania startu też się przydaje...

45 i nie narzekam na rozmiar (2 osoby na co dzień, poradziła sobie nawet z wigilią na 20 osób bez problemu :roll: - no nie na raz :p) pracuje co drugi dzień i duze gary też wchodzą. kwestia sprytu przy układaniu...

 

a który to elektrolux, możesz podać model???? Ja juz się prawie zdecydowałam na 60tkę a tu taka opinia ;) Zastanawia mnie czzy przy 60tce nie będę puszczać zmywania co drugi dzień, a wolę dwa razy dziennie niż trzymać brudne gary w szafce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, przekonaliście mnie do 60tki ;) Myślę o elektroluxie. Zwlaszcza o takich z serii ESI, bo sa w identycznej linii jak piekrnik do zabudowy:

http://www.ceneo.pl/ProductsComparison.aspx?categoryID=349&productID=515415&productID=515414&productID=515416&productID=515417&productID=670926

Może ktoś ma którąś z nich i może coś powiedzieć??? A może lepiej jednak z niewidocznym panelem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...