Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja od niedawna mam Masterooka 073 IT za - uwaga, 1400 zł ze sklepu internetowego - i jestem bardzo zadowolony. Jestem po kilku myciach i bardzo mocno zadowolony - myje elegancko, wszystko się świeci, bardzo cicha. Jak ktos chce wywalac kase na AEG, Bosha to prosze bardzo. Polecam

 

Mam przed sobą gazetkę ze sklepu nieinternetowego Avans. Bosch 1399 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Aristona 45-tke do zabudowy ( nie pamiętam modelu)

 

jest nas dwóch i mam problem zeby ją zapełnić

a jak nas będzie nawet czwórka to nadal będę korzytać

z tej samej wielkości garnków

i patelni i dojdą mi do zmywania dwa talerze dwa kubki

i komplety sztućców.

używam tylko dwóch programów jeden to taki 12 minutowy

jak mam mało do mycia po śniadaniu i czekam na obiad to mi

płucze te naczynia oczekujące

 

i tego właściwego, który trwa 1,5 godziny

 

a jak mam gości to ją włączam dwa razy

 

Uważam że 45 w zupełności wystarczy nawet 4 osobom.

 

A rodzinę można nauczyć ze sok można pić w tej samej szklance

a nie wyciągać co chwilę świeżą - nawet jak zmywa

tylko zmywarka a nie mama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Kazdy ma co chce i kazdy jest zadowolony. Tak na prawde forum moze pomóc szukajacemu sprzęt - tak jak to bylo w moim przypadku, ale nie odpowie na wszystkie pytania do końca i nie da konkretnej odpowiedzi na pytanie jaki kupic sprzet. Jest tutaj zuwazalna tendencja: Bosh - super, Simens to samo, Mastercook - dobry, ale juz lepiej kup Bosha bo w podobnej cenie a jaka marka! Przez ostatnie 2 miesiace szukalem zmywarki o konkretnych parametrach i wiem jakie sa ceny Bosha, AEG o parametrachh jakie mnie interesowały i wybralem mastrcooka bo cenowo byl najkozystniejszy a trafilem na promocje w sklepie int i zaplacilem 1400 z hakiem a w innych sklepach cena zaczynala sie od 1600 zl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się podłącze pod "zmywarkowy temat". Jestem po rozmowie ze stolarzem, który "prawdopodobnie" będzie robił mi mebelki kuchenne. Pan twierdzi, że zmywarka 45 wystarczy w zupełności na 4 -osobową rodzinę. Kuchnię ma na tyle dużą że 60 też wejdzie :wink: ale, czy nie bedzie za duża? Nigdy wcześniej nie używałam takiego sprzętu, wiec mam okropny dylemat. Nie wspomnę, że totalnie nie wiem jakiej firmy. Choć posty wcześniejsze przeczytałam i wiem czym się kierować :wink: Proszę o pomoc użytkowinków owego sprzętu :D

 

45 czy 60 dla 4 - osobowej rodzinki?

 

***********

 

paula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy 60 dla dwójki osób. ale ja nie uzywam szklanek wielokrotnie :wink:

 

Jarek - gazetka została w pracy więc z udowadniania że Twój model jest lepsiejszy nici. A co do tego że jak się ma do wyboru Siemensa albo Amicę większość wybierze Siemensa to masz rację. A wiesz dlaczego? Bo zarówno Mastercook jak i Amica robią dobre kuchenki i na tym się znają. A co do reszty AGD to jeszcze trochę się muszą nauczyć. I nie chcę żeby się uczyli na mnie. Ale to tylko taka moja wizja nie poparta dowodami. Tak czy siak nie zaryzykuję :wink: Zwłaszcza że w tej samej gazetce Amica w promocji 2100 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmywarke elektroluxa już prawie 4 lata jestem a niej bardzo zadowolona. Zastanów się czy nie zmieści ci się 60-siątka. Moja mama kupiła 45 i nie jest zbytnio zadowolona dużo mniej do niej wchodzi, a prądu ciągnie pewnie tyle samo.

 

mama ma 45 nie korzysta z niej bo mówi że tych kilka talerzy i szklanek które się mieszczą szybciej umyje ręcznie :lol:

 

ja mam 60 i polecam nawet przy małej rodzince (jest funkcja 1/2 wsadu )

warto zrezygnować z innej szafki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz zrezygnowac z jakieś szafki na rzecz 60 to kup 60 i będziesz mieć

 

problem z głowy - zadbaj tylko o opcje 1/2 wsadu

 

różnica w cenie jest raczej znikoma

 

ja ze swojej 45 jestem zadowolona i jak dobrze wszystko poukładam to wchodzi mi do niej dużo naczyń - ale ja sie uparłam na 45 bo nie chciałam większej

 

Jest nas dwoje i cały dzień zbieram naczynia żeby ją zapełnić (no chyba ze szaleję z 3 daniowym obiadem to wtedy rzecz jasna nawet 60 by nie wystarczyła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy 60 dla dwójki osób. ale ja nie uzywam szklanek wielokrotnie :wink:

 

Jarek - gazetka została w pracy więc z udowadniania że Twój model jest lepsiejszy nici. A co do tego że jak się ma do wyboru Siemensa albo Amicę większość wybierze Siemensa to masz rację. A wiesz dlaczego? Bo zarówno Mastercook jak i Amica robią dobre kuchenki i na tym się znają. A co do reszty AGD to jeszcze trochę się muszą nauczyć. I nie chcę żeby się uczyli na mnie. Ale to tylko taka moja wizja nie poparta dowodami. Tak czy siak nie zaryzykuję :wink: Zwłaszcza że w tej samej gazetce Amica w promocji 2100 :D

 

Nie uważam że MAstercook jest lepszy - tak jak pisalem wyżej: 2 miechy szukałem sprzętu i wybralem co wybralem , sugerujac sie takze forum bo chcialem najpierw kupic Amice ale po lekturze zdecydowalem sie na Mastercooka. Wiedzialem jakie parametry sa mi potrzebne a jakie nie. Amica odpadła bo roznie o niej pisali, zostal mastercook bo cenowo w owym czasie byl najkozystniejszy.

 

zarówno Mastercook jak i Amica robią dobre kuchenki i na tym się znają. A co do reszty AGD to jeszcze trochę się muszą nauczyć.

 

A skad przekonanie ze rodzimi producenci musza sie duzo nauczyc w produkcji zmywarek? Ile juz mialas zmywarek? Mastercook zbiera na tym forum i nie tylko niezle recenzje uzytkownikow. To dlaczego Ty ze swoimi przypuszczeniami masz do mnie pretensje? A skoro udzielasz sie na tym forum i odradzasz ludzom kupo jakiegos sprzetu to za kazdym razem powinnas zaznaczac ze jest to: "Ale to tylko taka moja wizja nie poparta dowodami" NO chyba że przytoczysz tekst z gazetki reklamowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam siedem. Myślę że patrząc na statystyki wypowiadających się osób to dużo.

 

Pokaż mi jakimi opiniami się kierowałeś które NIE SĄ osobistymi 'wizjami' piszących. Nie ma potrzeby pisania takich uwag bo każdy polecający lub odradzający kieruje się wyłacznie swoim doświadczeniem. No chyba że konfabuluje.

 

A na temat polskich producentów swoje wiem.

 

Z mojej strony EoT.

 

P.S. Ja mam do Ciebie pretensje?? Przewidziało Ci się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...