Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a co to znaczy , że wchodzi 9 kompletów? jeden komplet naczyń to według nich ile to sztuk?

boshe, ale wstyd zadawać takie laickie pytania...ale co ja poradzę...baba starej daty jestem ...zawsze miałam zmywarkę typu "sama przy zlewie" , więc kompletny brak informacji u mnie na te tematy :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 53 dB to jest taka głośnośc... hm... "przeszkadzająca"? czyli np. siadząc w salonie 9m . od zmywarki i oglądając telewizję - będzie przeszkadzać? :roll:

 

klasa energetyczna...hm... też dla mnie ważna, ale to "b" przy suszeniu to chyba nie jest jeszcze tragicznie ... mam nadzieję :roll:

 

ło matko .... tak patrzę na te zmywarki na ceneo ...patrze i stwierdzam, że duży wybór to brak wyboru :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 45 aristona z chowanym panelem

 

jest nas dwoje - zmywam raz dziennie, trzeba trochę pokombinować żeby za jednym myciem umyc duży garnek i całą resztę

 

wiem że zmywa 1,5 godziny ale i tak ją włączam na noc - radzę sobie bez informacji ile jeszcze czasu będzie działać

 

zmywa dokładnie a że kuchnę mam zamknięta to jej nie słyszę ale do bardzo cichych nie należy

 

to moja pierwsza zmywarka - może nie mam doświadczenia

 

koszt jednego mycia wyceniłam na 2 zł (prąd woda tabletki sól)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zmywarke od dwóch tygodni i za żadne skarby bym jej nie odddała :wink:

produkcja brudnych naczyn w mojej rodzince jest ekspresowa i czasem maiałm wrazenie ze cały dzien stercze przy zlewie :-?

 

Hmmm no tak - zmywarka teraz to standard, nie to co kiedyś.

Ja zamówiłem żonie zmywarkę Bosch 60cm - myślę, ż ebędzie zadowolona- dla niej najwazniejsza była opcja 1/2 załadunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze kryterium to szybki program-30-40 min.Zmywarkę włączam wieczorem,rano wszystko suche.Normalne progrmy -2 godz ,to wg .mnie porażka.Opcja 1/2 wsadu to strata kasy ,czekam i tak aż będzie pełna.Dagullka.Ja jestem użytkownikiem zmywarki od 15 lat i uważam,że jeśli garnki bedziesz myć ręcznie,to przy Twojej 4-os.rodz.,pozostałe naczynia zapełnią tę 45cm i raz dziennie ją włączysz. Wystarczy,chociaż 60 cm byłoby lepsze.Musisz tylko nauczyć się dobrze układać naczynia.Zmywarka to najlepszy wynalazek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy 6-cio kompletowa mini-zmywarkę electrolux (większa niestety nie weszła...) i przy rodzinie 3 osobowej w dni powszednie zapuszczam ją raz dziennie a w weekendy dwukrotnie - i w zupełności nam takie maleństwo wystarcza. Gotuję "normalnie" - tzn. obiadki, desery, ciasta pieke itp. więc garów zawsze sie sporo nazbiera, ale ręcznie myje tylko kruchą porcelanę.

Wykorzystuję krótkie programy (30 minut), do mycia bierze 7 litrów wody, jest cicha - jestem baaaardzo zadowolona, choć obawiałam się że bedzie dla nas za mała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze kryterium to szybki program-30-40 min.Zmywarkę włączam wieczorem,rano wszystko suche.

 

Żartujesz czy tylko szklanki i talerze po kanapkach myjesz?

Poza tym przy tym programie tabletka się nie zdąży rozpuścić.

 

Normalne progrmy -2 godz ,to wg .mnie porażka.

 

Nie lubisz czystych naczyć czy co??? :D

 

Opcja 1/2 wsadu to strata kasy ,czekam i tak aż będzie pełna.Dagullka.Ja jestem użytkownikiem zmywarki od 15 lat i uważam,że jeśli garnki bedziesz myć ręcznie

 

Owszem - jeżeli będzie używała programu 30'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zmywarke od dwóch tygodni i za żadne skarby bym jej nie odddała :wink:

produkcja brudnych naczyn w mojej rodzince jest ekspresowa i czasem maiałm wrazenie ze cały dzien stercze przy zlewie :-?

 

Hmmm no tak - zmywarka teraz to standard, nie to co kiedyś.

Ja zamówiłem żonie zmywarkę Bosch 60cm - myślę, ż ebędzie zadowolona- dla niej najwazniejsza była opcja 1/2 załadunku.

 

No nie mogę. Musze sie odezwać. Zmywarka myje tylko naczynia żony? Nie rozumiem. Jakbyś napisał, że zamówiłes żonie perfumy, to byłoby dla mnie jasne. "Dziwny jest ten świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...