Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

Dziewczyny my jesteśmy rodzina 2 + 1.Teraz mieszkamy z teściami i jest na 5-cioro. Mamy Boscha, który jest włączany co 2 dzień. Zastanawiam się czy do nowego domu kupić mniejszą czy podobną do tej , której teraz używamy. .:confused: Może doradzicie coś?

 

Koszt zmywanie w 60 i 45 praktycznie ten sam więc jak jest miejsce to 60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie , w zasadzie tez jestem bardziej za 60, ale moja mama ma tę mniejszą i są we dwoje. Ciężko im nazbierać pełną zmywarkę ,żeby włączyć mycie. A potem talerze zasychają i ciężko je domyć. I te zapachy... hmm sama nie wiem. Ja na pewno chciałabym myć w niej garnki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , w zasadzie tez jestem bardziej za 60, ale moja mama ma tę mniejszą i są we dwoje. Ciężko im nazbierać pełną zmywarkę ,żeby włączyć mycie. A potem talerze zasychają i ciężko je domyć. I te zapachy... hmm sama nie wiem. Ja na pewno chciałabym myć w niej garnki..

 

Więc własnie ze względu na garnki i patelnie - rozsądnym wyborem jest 60cm.

 

Biorąc pod uwagę energooszczędność tych urządzeń aktualnie, nie musisz na siłę chomikować naczyń żeby ja wypełnić po brzegi. Większość modeli ma automatykę zmywania i dopasuje większość parametrów do załadunku. Koszty "puszczenia" zmywarki są naprawdę śmiesznie niskie żeby zastanawiać się nad tym i kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc chyba rzeczywiście zdecyduję się na 60 -tkę .

Jeszcze nie szukałam konkretnego modelu. Na pewno musi być oszczędna, cicha i nie kosmicznie droga ;)Myślałam o jakiejś w granicach 1500 żł?Realne to?

Muszę przeglądnąć Twoją ofertę Bayzone :)

 

aktualnie jestem w trakcie aktualizacji i mam straszny "bayzel" w ofercie ;)

tak z palca mogę Ci rzucić tematem Hotpoint-Ariston LTF 11S112 - spełnia Twoje wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniqa, nawet jeśli będzie mniej naczyń, to przecież możesz dorzucić pojemniki czy półki z lodówki, blachy z piekarnika, pokrywę frytownicy, filtr okapu, ruszty z kuchenki... ;) Jest cała masa przedmiotów, z którymi zmywarki radzą sobie rewelacyjnie jeśli tylko znajdzie się na nie miejsce, a do tego przydaje się właśnie 60-tka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jestem w trakcie aktualizacji i mam straszny "bayzel" w ofercie ;)

tak z palca mogę Ci rzucić tematem Hotpoint-Ariston LTF 11S112 - spełnia Twoje wymagania.

Ja osobiście nie polecam tej zmywarki. Teściowa ją miała i po kilku użyciach zepsuła się, naprawili na gwarancji ale musiała czekać ponad miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich. Forum podczytuję już od kliku miesięcy, aż nadszedł czas na rejestrację w związku z zakupem nowego pierwszego mieszkania no i oczywiście przede mną zakupy. Przeglądnęłam wątek o zmywarkach i sama nie wiem, co wybrać.

Jest nas dwoje, będziemy mieć mały (7m2) aneks kuchenny i pierwszą w życiu zmywarkę. Ze względu na małą powierzchnię i chęć posiadania jeszcze jednej szafki zmywarka będzie 45 cm. Ważne dla mnie by była właśnie mała, do zabudowy, cicha (priorytet!) oraz dobrze myła. Nie musi mieć żadnych bajerów. Fajnie jakby cena nie przekraczała 1500 zł, gdyż do urządzenia mamy całe mieszkanie i nie stać nas na droższy sprzęt.

Zastanawiam się nad wyborem Hotpoint-Ariston LST 329 AX, ale nigdy z tej firmy nic nie użytkowałam.

Macie jakieś inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich. Forum podczytuję już od kliku miesięcy, aż nadszedł czas na rejestrację w związku z zakupem nowego pierwszego mieszkania no i oczywiście przede mną zakupy. Przeglądnęłam wątek o zmywarkach i sama nie wiem, co wybrać.

Jest nas dwoje, będziemy mieć mały (7m2) aneks kuchenny i pierwszą w życiu zmywarkę. Ze względu na małą powierzchnię i chęć posiadania jeszcze jednej szafki zmywarka będzie 45 cm. Ważne dla mnie by była właśnie mała, do zabudowy, cicha (priorytet!) oraz dobrze myła. Nie musi mieć żadnych bajerów. Fajnie jakby cena nie przekraczała 1500 zł, gdyż do urządzenia mamy całe mieszkanie i nie stać nas na droższy sprzęt.

Zastanawiam się nad wyborem Hotpoint-Ariston LST 329 AX, ale nigdy z tej firmy nic nie użytkowałam.

Macie jakieś inne propozycje.

 

bierz śmiało LST 329AX - absolutnie bezkonkurencyjna w temacie cena/jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...