Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZMYWARKA, zmywarki - wybór i porównanie modeli, poszukukiwane modele


Gość mama-kangurzyca

Opcja mycia w temp = 70 stopni:  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Opcja mycia w temp = 70 stopni:

    • nie mam takiej opcji i uwazam, ze jest niepotrzebna
    • nie mam takiej opcji, ale mysle, ze przydalaby sie
    • nie mam takiej opcji i jest tragicznie
      0
    • mam taka opcje i czesto ja wykorzystuje
    • mam taka opcje i uzywam sporadycznie, ale sie przydaje
    • mam taka opcje ale uwazam ja za zbedna
    • nie mam zmywarki, ale chcialabym sadze, ze ta opcja sie przydaje
    • nie mam zmywarki, ale sadze, ze ta opcja jest zbedna


Recommended Posts

Diedra no własnie nie jestem zdecydowana jeszcze czy BEKO trzeba kombinowac z ukladaniem naczyn? Tu na forum nikt nie wspominał chyba o BEKO dlatego pytam. BOSCHA tez biorę pod uwagę przy zakupie, wg Ciebie jest fajniejszy? Jaki masz model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

flutebox, wg producenta wszystkie 3 myją tak samo dobrze - efektywność zmywania i suszenia A

ADG 8673 A++ FD jest najbardizej enegooszczędna

ADG 6240/1 FD zużywa najmniej wody

ADG 7443 A+ FD nie ma opcji polowy załadunku.

 

Jeśli zalezy Ci tylk ona dobrym myciu to weź którąkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Stoimy przed wyborem zmywarki do nowego mieszkania i nie możemy się zdecydować pomiędzy:

- Bosch SMV53L50EU strona producenta

- Beko DIN 6830 FX30 strona producenta

Którą byście polecali? :) Jeśli żadną to byłbym wdzięczny za inne sugestie, choć chciałbym zaznaczyć że nasz budżet waha się około 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Stoimy przed wyborem zmywarki do nowego mieszkania i nie możemy się zdecydować pomiędzy:

- Bosch SMV53L50EU strona producenta

- Beko DIN 6830 FX30 strona producenta

Którą byście polecali? :) Jeśli żadną to byłbym wdzięczny za inne sugestie, choć chciałbym zaznaczyć że nasz budżet waha się około 1500 zł.

 

Z tych dwóch - Bosch

Inne propozycje? zdecydowanie!

chociażby Whirlpool ADG 6240/1 FD z postu powyżej Albo Hotpoint Ariston LFT 11S112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Co do Whirlpool poczytałem trochę w internecie i ta zmywarka ma sporo negatywnych opinii, zwłaszcza dotyczących jakości zmywania (a od tego chyba jest).

Wziąłbym Boscha ale muszę przyznać, że trzecia szuflada na sztućce to coś co mnie zauroczyło i dopiero wyższe/droższe modele to mają.

Swoją drogą dlaczego nie Beko? Jest to zła firma? Sprzęty słabej jakości? W internetowych sklepach AGD podany przeze mnie model cieszy się raczej dobrą opinią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade ktora zmywarke wybrac, rozgrywa sie to miedzy 3 modelami, dwa z nich sa ostatnio tu czesto wspominane:

1) HOTPOINT ARISTON LFTA++ H214 HX

2) HOTPOINT ARISTON LTF 11S112 EU

3) BOSCH SMV 53L50EU

 

Cenowo na korzysc Hotpointow, ok 200zl, jak z jakoscia?

Plus Hotpointa to mozliwosc na koniec gwarancji dokupienia gwarancji przedluzonej u producenta, czy nadal to tak dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade ktora zmywarke wybrac, rozgrywa sie to miedzy 3 modelami, dwa z nich sa ostatnio tu czesto wspominane:

1) HOTPOINT ARISTON LFTA++ H214 HX

2) HOTPOINT ARISTON LTF 11S112 EU

3) BOSCH SMV 53L50EU

 

Cenowo na korzysc Hotpointow, ok 200zl, jak z jakoscia?

Plus Hotpointa to mozliwosc na koniec gwarancji dokupienia gwarancji przedłużonej u producenta, czy nadal to tak dziala?

 

H214 już prawdopodobnie nie znajdziesz bo to stary model więc wybór pomiędzy dwiema...

Ja oczywiście polecę H-A bo SMV zaczyna się od 40M30 i nadal nie ma sensu...

Z jakością nie ma problemu, co do gwarancji - zmieniło się - nie jest to już przedłużenie gwarancji a ubezpieczenie na sprzęt czyli to co wciskają na każdym kroku w sklepach - jedyną różnicą jest kwestia stałej stawki niezależnie od ceny towaru oraz fakt że ewentualnej naprawy dokonuje wyłącznie autoryzowany serwis (czyli ten który ogarnia std. 2 letnią gwarancję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gwarancji - zmieniło się - nie jest to już przedłużenie gwarancji a ubezpieczenie na sprzęt czyli to co wciskają na każdym kroku w sklepach - jedyną różnicą jest kwestia stałej stawki niezależnie od ceny towaru oraz fakt że ewentualnej naprawy dokonuje wyłącznie autoryzowany serwis (czyli ten który ogarnia std. 2 letnią gwarancję)

 

Przedłużenie gwarancji Hotpoint- było to jednym z ważniejszych kryteriów, kiedy jeszcze tydzień, dwa temu kupowałem zmywarkę ELTF 11M121 C EU. A tu widzę z dnia na dzień się pozmieniało.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Witam,

Mógłby ktoś się podzielić opiniami na temat zmywarek firmy Amica? Używacie takich. Znalazłem jakieś wątki o ich zmywarkach, ale przeważnie pisane kilka lat temu. Nam wpadł w oko model Amica ZWM646IE i zastanawiamy się nad kupnem.

http://www.amica.pl/produkty/produkt/4321-Zmywarka_wolnostojaca-60_cm-ZWM_646_IE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...