Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Muminkowo :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Znajoma zrobiła próbkę

http://images25.fotosik.pl/279/03a2929b728e4d1a.jpg :lol:

 

hokery to te krzesła barowe

 

Onna - w salonie mi też czegoś brakuje. Koloru :) Parapet jest częścią kocią :lol: O czym zresztą świadczy pluszowa leżanka :)

Na 100% będą wisiały jakieś firanki, chcę makaroniki. Może nawet zdecyduję się na żywszy kolor niż planowany pierwotnie beż (dam brąz lub jakieś bordo)

Chciałam stonowane kolory, ale chyba przesadziłam. Muszę znaleźć jakieś kolorowe duperelki. Myślę, że będą one czerwone właśnie i te hokery też dam czarwone. Wybieram się do Ikei za jakiś czas (spory kawałek mam i dla mnie to większa wyprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemny brąz z czerwienią to połączenie, które ostatnio bardzo lubię. ja tez chciałam takie delikatne wnętrze ale po pewnym czasie okazało się że jest trochę mdło w kuchni więc postanowiłam ożywić czerwienią. Może klimat taki, że trzeba kontrastów dla urozmaicenia.

Hokerki wyglądają super przy tym barze, tylko bym sie zastanowiła nad odcieniem czerwieni. jeśli ten jasny jest taki sam jak doniczki itd to OK. Ale jeśli inne rzeczy masz ciemniejsze to może warto wybrać taki malinowy odcień? WIdzialam hokery w takim ciemniejszym czerwonym, tylko że akurat metalik

http://eago.pl/28/05.jpg Coś takiego?

a z makaronami będzie na pewno inaczej, tylko co na ot koty jak to ich teran? Będziesz im odsłaniać??? Bo jak sie to tak rusza cały czas to może byc świetna inspiracja do zabawy ;)

 

a jak tam maly kotek, znalazl wreszcie opiekuna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małaMI, te krzesełka czerwone są super, widziałam na żywo z białą kuchnią i wyglądają naprawdę świetnie. Tak myśle, że tutaj z ciemnymi meblami też będą pasować bardzo dobrze, bo ożywią trochę.

 

Gratuluję udanej (mam nadzieje) adopcji :lol: Oby ucieszyła obie strony. Tak piszę, bo sama w czerwcu wzięliśmy rudego skurczybyka, choć wredny to już bym go nie oddała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zawiesiłam firany w sypialni. jednak jest inna przytulność. dlatego w tym tygodniu chcę iść kupić karnisz do salonu i firany.

 

nie wiem czy kupować karnisz podwójny czy pojedynczy. poki co myślę nam makaronikami i niczym więcej. ale jak mi sie odwidzi i bede chciala i firany i zasłony ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczny kociak Ci się znalazł, rozrabiaka też niezły :lol: :lol:

nie było Ci żal go oddać?

 

ja mam czerwonego hokerka przy barku, no i w takim kolorze, jak Twoje doniczki :wink:

meble w kuchni mam ciemne..

myślę, że ożywia to wnętrze, za duzo czerni mogłoby przytłaczać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zawiesiłam firany w sypialni. jednak jest inna przytulność. dlatego w tym tygodniu chcę iść kupić karnisz do salonu i firany.

 

nie wiem czy kupować karnisz podwójny czy pojedynczy. poki co myślę nam makaronikami i niczym więcej. ale jak mi sie odwidzi i bede chciala i firany i zasłony ? :roll:

to może na razie kup sobie taką prostą szynę przykręcaną do sufitu. JA najpierw jej bardzo nie chciałam (potrzebowalam coś do kuchni), bo to plastik (nie cierpię plastiku), ale stwierdziłam,że do makaronu coś takiego będzie dobre. I nie jest droga więc można spokojnie wymienić, no i zobaczysz jak Ci lepiej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam na allego te hokery, które wklełaś powyżej. Napisałam do sprzedawcy czy kolor na zdjęciach nie jest przekłamany. Metalik mi nie przeszkadza, ale wszystkie czerwone jakie widziałam do tej pory były takie jasne (coś jak te, które wkleiła koleżanka na próbę). Gdyby te były rzeczywiście takie malinowe to bym je kupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...