Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek

 

Kochani forumowicze , szukam dobrej firmy do budowy domy w okolicach Warszawy , dom ma 190 m/2 PU jest parterowy , chciała bym postawić go mozliwie jak najszybciej za chwilę powinnam dostać już ze Starostwa zezwolenie na budowę , dom ma być energooszczędny i dobrze zbudowany ,czy możecie mi kogoś polecić ale tak od serca nie szukam reklamujących się firm ale ludzi którzy mogą potwierdzić żetelność firmy , którą polecaja np. zdjęciami lub zaprosić mnie na budowę .

 

Wiem ,że prosze o wiele ale budowa domu to dla mnie olbrzymie wyzwanie i decyzja na całe życie (kredyt)

 

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich

 

Brygida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda kolejność fachowców przy budowie domu?

 

Koleś, zakładasz nowy temat a odpowiedz masz pod nosem.

 

Jest taki wątek, specjalnie do początkujących przylepiony na górze działu, coby nikt go nie przeoczył:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?36013-PRZECZYTAJ-ZANIM-NAPISZESZ-SW%C3%93J-PIERWSZY-POST!-czyli-jak-szuka%C4%87-informacji

 

A w nim link do interesującej cie kwestii:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?11748-Kompletny-harmonogram-prac

 

 

I niech to będzie dla ciebie lekcją korzystania z forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może pomóc w tym temacie , wiosna już przyszła a nie chcę brać firmy z przypadku lub z ogłoszenia ale z polecenia , podzielcie się swoimi doswiadczeniami z dobrymi firmami .

 

Brygida

 

Dzień doberek

 

Kochani forumowicze , szukam dobrej firmy do budowy domy w okolicach Warszawy , dom ma 190 m/2 PU jest parterowy , chciała bym postawić go mozliwie jak najszybciej za chwilę powinnam dostać już ze Starostwa zezwolenie na budowę , dom ma być energooszczędny i dobrze zbudowany ,czy możecie mi kogoś polecić ale tak od serca nie szukam reklamujących się firm ale ludzi którzy mogą potwierdzić żetelność firmy , którą polecaja np. zdjęciami lub zaprosić mnie na budowę .

 

Wiem ,że prosze o wiele ale budowa domu to dla mnie olbrzymie wyzwanie i decyzja na całe życie (kredyt)

 

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich

 

Brygida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, gdy pracuje się głową, czasem zatracone jest poczucie realności włąsnej pracy. Z tąd też ogromna przyjemność która płynie z pracy fizycznej, a szczególnie budowanie. Ja uwielbiam budować . W ramach rozważań nad stylami budownictwa , zastanawiam się czy jest róznica pomidzy stylem klasycznym w budownictwie a współczesnym. Sporo osób twierdzi że nowoczesne budownictwo znacznei odbiega od dawnych wzorców.http://klasyczne-i-wspolczesne.pl, tutaj znalazłam rozważania na ten temat. Dość interesujące, gdy się zaczyna budowę i jest to ta chwila kiedy mozna jeszce wiele zmeinić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, bardzo proszę o pomoc gdyż mam pewien problem. Ekipa wykonująca mi tynki w domu i garażu pomyliła się i zamiast cementowo-wapiennych w garażu dała gipsowy. Oni proponują że teraz przykleją na to siatkę i pokryją cementowym. Czy to jest dobre rozwiązanie? Czy nie lepiej to skuć i zrobić od nowa?

Proszę doradźcie bo ja już zgłupiałam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

 

Mam na imie Jacek i przymierzam się do wybudowania domu. Na razie skłaniam się ku drewnie, ale zastanawiam się czy można w takim zastosować energooszczędne technologie i czy będzie to działać na tej samej zasadzie?

 

Będe wdzięczny za podpowiedź.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...