Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

jesteś rozgrzeszona:lol2: dobra Piękna coby Cię tak nieco wyluzować;) potrzebuję niezbyt wysokich, wieloletnich, niewymagających badyli które będą kwitły tak od sierpnia do zimy koniecznie w kolorach niebieski, żółty, fioletowy ale raczej ciemny;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TARcia a skąd je bierzesz, te chryzantemy?? Ja chętnie tez przytulę! A powiedz mi jeszcze, czy Marcinki to są tylko fioletowe, różowe i białe czy może jeszcze jakieś???

 

Siemka wieczorna!

 

chryzantemy ze sklepu i od mamy :)

marcinki mam w kolorach: biały, fioletowo-granatowy, śłiwkowo-czarne, różowe jasne, różowe oczojebne, rożowo-różowe - tego rozu mam z 8 koloró, to samo fioletów i niebieskosci. od niskich po takie o wysokości 160 cm. wstawiłam czesc w galerii bo zaczynaja kwitnac, sa pojedyncze, wieloplatkowe z roznymi kolorkami oczka.

mam te wszystkie plus pare innych stad: http://www.byliny-olsztyn.pl/katalog/byliny-a/page/5/

sa jeszcze na poprzedniej i nastepnej stronie, mam astry nowobelgijskie, nowoangielskie i te najzwyklejsze :) lubie je bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupą to Depsia ma rację, jak się człowiek trzyma to nikt człowieka nie ruszy!!!!!

 

 

TARcia za ten link do astrów ja moge Cię na rękach nosić ale nie wiem, co Szanowny zrobi ....:cool:

 

bedzie Cie musiał złozyc do kupy, bo mozesz sie polamac pod moim ciezarem:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...