Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teraz mam dla Inki PHS bo w tym była prana...

Ale Pinkiego kąpałam w Vulpes.. super jest... chyba go kupię bo mam do niego spore zaufanie...

Niby PHS dobry jest... ale drapie sie...

Z drugiej strony nasz mop wchodzi w każdą dziurę z kurzem... wiec i też nie ma co się dziwić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piesowi to ja chyba karczycho skręcę:mad: je nie je zasadniczo na dzień pół porcji teraz już zawsze zjada czasem więcej zje, za to marchewkę, jabłuszko, jajeczko, jogurcik wpierdzielałaby w każdej ilości i na okrągło:rolleyes: ale obiektywnie patrząc na nią powoli zaczyna nabierać ciałka:)

 

tego weta co chodzimy nie ma teraz będzie po niedzieli:( więc wtedy pójdziemy, myślę że to "nieżarcie" to trochę z samotności wyszło:( małża nie było, ja rano do roboty wracałam popołedniem kole 17 i piesa tyle sama była:( teraz więcej towarzystwa ma to i apetyt ciut lepszy:) ale przegląd jej nie minie:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa bo urwanie kapelucha mam:( ciągle się jakaś nowa dziura do zasypania otwiera:( poszedł małż wczoraj zęba wyrwać to mu dentystka koronę upierdzieliła reszta została i radośnie wypisała mu skierowanie do chirurga szczękowego:mad: no i trza go zawieźć bo nie wiadomo jakie mu atrakcje chirurg zaserwuje, ja za tydzień na badania łap też nie wiadomo co u mnie wymyślą i jak nie urok to przemarsz ruskich wojsk:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... a skąd ten brak/wypadanie sierści?

Czy może zrzucała sierść z podszerstkiem, bo to duże zwierze jest i Tobie wydawało się, że linieje...

Psy właśnie z podszerstkiem i sierściuchy gubią zimową okrywę wiosną ... i dziwnie to wygląda.. jakby plackami schodziło... no i oczywiście gubią jesienią.. wówczas do zimy się przygotowują...

 

A brak apetytu można tak tłumaczyć.... Wasz brak w domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówiłam takie gwałtowne łysienie to wiesz mogło wynikać i z samotności i z wymiany sierści bo długo mrozów nie było i psu się mogło pomajgać no i przez tą karmę którą hodowczyni od czci i wiary odsądziła za to że jej psy prawie wyłysiały - mogło być wszystko na raz teraz ma sierść długą ale bez filcu pod spodek który do tej pory miała więc w porównaniu z tym jak wyglądała jeszcze w październiku to łysa jest:( no i szczupła to podwójnie bez futra widać chociaż powiem uczciwie że i tak jest piękna taka smukła a jak się gadzina ustawia jak czegoś wypatruje to jakby małpa na wybiegu na wystawie stała:jawdrop: troszkę ją tylko podtuczyć muszę i znowu będzie bossssska:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Aguś ja bym chciała żeby wróciła do wagi i wyglądu jaki miała zanim, się głodzić zaczęła była smukła, zgrabna ale nie chuda, teraz już ciut lepiej wygląda ale jeszcze ze dwa trzy tygodnie temu to mi się płakać chciało jak na nią patrzyłam:( zanim się zaczęła głodzić ważyła prawie 47 kilo teraz myślę że jak waży 40-41 to wszystko:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...