Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

ale Gwoździku było zamach brać w stronę szyi a nie szklanki:rotfl:

 

nie nie Wioluś nawet ja taka durna nie jestem:rotfl: naprawiłam się rano a z łopatą bawiłam pod wieczór ale tylko troszeczkę jeden mały dołeczek:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale ziemia miękka i właśnie dołeczek bo nie drzewka a jeden agreścik na pniu i to tylko tak na kwilkę ten dołek dostał bo jeszcze mi na mózg nie padło całkiem żebym sama wielki dół dla niego wytargała:P w sumie 6 dołów trza wykopać to ja się przemęczać nie będę za stara jezdem:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździczku konkretnie to zapomniawszy o bolącej ręce zamachnęłam się ostro gąbką w lewo po skosie;) w celach kąpielowych:rolleyes: i przy akompaniamencie trzasku łamanej kości cosik musiało w barku "wleźć" na miejsce bo ból niemal od razu przeszedł ...

 

Z czego jasno wynika, że dbałość o higienę codzienną bardzo ważna jest! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzz... jak dobrze, ze ja swoje dostane krzaczory już zadołowałam :D i chyba nawet żyja bo wykopane z ziemi w grudniu były :D:D

 

U nas jest dziś strasznie... leje, wieje, zimno... tylko wilków brakuje.

 

Na pocieszenie z nosem przy szybie patrze na moje krokusy i zaczątki tulipanów... ale trawa wciąz licha a te deszcze mi nie wsmak bo nie zdążyłam areatorem jej sponiewierać :(

 

Jako, że Gwożdzik już rozlał swoją herbate, to ja sobie ten ruch jedynie wyobrażę :D:D

 

Witanko wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poza upałem to wszystko było wichura, grad, śnieg, deszcz, słońce i całkowite zachmurzenie no i jakby tego było mało wyrąbało nam jedną fazę i to akurat tą od płyty, piekarnika i oświetlenia:mad: zadzwoniłam celem zgłoszenia no cóż infolinia przyjęli zgłoszenie i czekam godzinę, dwie, cztery ani obiadu ani nic:mad: zadzwoniłam do zaprzyjaźnionego energetyka co nam przyłącze prądu robił i cuda panie cuda w 20 minut ekipa się pojawiła:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osia no naprawdę gość jest dobry;) prund jak nam podłączał to piątek był a w poniedziałek miała zjechać ekipa a energetyka prunda nie puściła, dzwonię do niego i płaczę że ja muszę mieć prund do poniedziałku i w piątek po połedniu prąd już był:lol:

 

Braza jak Cię łapa nie boli to może nie próbuj bo Ci się pogorszyć może;)

 

DPS-ia se normalnie jaja robisz przy Prima Aprilisie:mad: słońca ni ma za to śnieg jest:mad:

 

Agduś no weź chociaż znaleźne bo taki blaszaczek to najmarniej połtora koła:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...