Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no bo widzicie to jest opowieść pod tytułem jak wykończyć pracownika umysłowego

 

krótko zwięźle i treściwie ujmując to

 

wk...iać go cały tydzień, dokładać coraz to nową robotę i odrywać co 5 minut od aktualnie wykonywanego zadania pytaniem czy już zrobione a w ogóle to najpierw trzeba zrobić zupełnie coś innego, do tego dołożyć ładną pogodę, szczotkę i 170 m.kw powierzchni którą należy uprzątnąć i wszystko jasne - coby się zrelaksować po pracy pracownik umysłowy rzuca się jak dziki na szczotę, a 3 dni na szczocie równa się uszkodzony bark, ponaciągane mięśnie plecków i ogólna bolesność:mad:

 

ale luzik mam jeszcze kole 800 m.kw. do wygrabienia to się dam radę zrelaksować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo widzicie to jest opowieść pod tytułem jak wykończyć pracownika umysłowego

 

krótko zwięźle i treściwie ujmując to

 

wk...iać go cały tydzień, dokładać coraz to nową robotę i odrywać co 5 minut od aktualnie wykonywanego zadania pytaniem czy już zrobione a w ogóle to najpierw trzeba zrobić zupełnie coś innego, do tego dołożyć ładną pogodę, szczotkę i 170 m.kw powierzchni którą należy uprzątnąć i wszystko jasne - coby się zrelaksować po pracy pracownik umysłowy rzuca się jak dziki na szczotę, a 3 dni na szczocie równa się uszkodzony bark, ponaciągane mięśnie plecków i ogólna bolesność:mad:

 

ale luzik mam jeszcze kole 800 m.kw. do wygrabienia to się dam radę zrelaksować;)

 

nic dodac nic ujac, juz wiem czemu tak oram na moich nie_hektarach i czemu wciaz cos mnie boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TARcia ... przyjedź do mnie... dam Ci się wyżyć i nawet coś do jedzenia dobrego zrobię....

Ale się u mnie wyżyjesz.... :lol:

 

 

WU .... ot cała Ty... ale że niby dlaczego w pracy na szczocie karzą Ci jeździć 170m2 jakżeś Ty umysłowa.. noo zresztą po pracy też w domu dlaczego? umysłowi nie powinni nic robić innego... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciów mam całe sztuk jeden w wieku 5 lat robił biedny co mógł piasek zbierał i zamiatać próbował;) małż pomagał i owszem ale dopiero jak już prawie cały chodniczek zmiotłam ( i tak zostało jeszcze w cholerę podjazdu ) on zamiatał "z grubsza" a ja "do czysta" i piasek zbierał ale stawy też mam do wymiany niestety więc zabawa z miotłą gdzie nie tyle zamiatam ile zmiatam po zasypaniu mnie dobrze w tyłek dała;) ale i tak jest postęp bo owszem boli ale ręką się da ruszać a wczoraj myślałam że ni hu hu nie poruszam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zamiatam, u mnie T. to robi - on zajmuje sie trawa, podjazdem, drewnem do kominka a ja rabatami. czasem jak nam sie nie chce to bierzemy szlaucha i zlewamy kostke woda pod cisnieniem. i szybciej i czysciej :)

 

wusia dla podjazdu nie warto zdrowia marnowac, raz na tydzien woda go poswięc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie to dopiero pierwsze zamiatanie;) no nie da się tego inaczej zrobić jak szczotą;) a małż i tak ma co robić:( nie wie biedny w co ręce włożyć najpierw, kończenie poddasza, robienie podbitki, balkony, płytkowanie garażu, kończenie kotłowni to takie na szybko pozycje które ma do zrobienia:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie to dopiero pierwsze zamiatanie;) no nie da się tego inaczej zrobić jak szczotą;) a małż i tak ma co robić:( nie wie biedny w co ręce włożyć najpierw, kończenie poddasza, robienie podbitki, balkony, płytkowanie garażu, kończenie kotłowni to takie na szybko pozycje które ma do zrobienia:(

 

 

aaaaa no to biedny, nie wiedzialam ze tyle chlopak ma na glowie. co nie zmienia faktu ZEBYS UWAZALA I SIE OSZCZEDZALA, qrcze duzo macie tej kostki, u mnie polowa tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...