Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobra podzielę się czymu ni;)

 

siadać i zamykać patrzały i rysować obrazek w wyobraźni;) błękitne niebo, pojedyńcze niteczki białych chmurek, słońce przygrzewa, zieleń na drzewach i trawie taka zielona jak już nigdy nie będzie aż do przyszłej wiosny, delikatny wiaterek oszusza spocone czoło, ptaki zanoszą się śpiewem mało im gardełka nie popękają, w powietrzu unosi się zapach kwitnących na potęgę tarnin i innych dzikich drzewek, za płotem drzewka całe w bieli, brzozy jak muśnięte pędzlem mistrza ale już zielone, modrzewie już puchate się robią, ziemia i trawy pokryte wieczorną rosą pachną jak najdroższe perfumy no i jak tu się światem nie zachwycać:lol:

 

wystarczy na chwilę zwolnić bieg żeby dostrzec tyle zachwycających szczegółów, że upierdliwa robota i wszystkie inne problemy nagle znajdują się za zamkniętymi drzwiami i można ciszę, spokój i ład pod czaszką zaprowadzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia kawka w piżamce to może w niedzielę:rotfl:

 

Neluś oj tam napisałam tak mam na dworze cudnie że aż boli jak się patrzy, uwielbiam wiosnę, każdego roku przyglądam się jej uważnie ale ta jakaś wyjątkowa jest, nie wiem na czym to polega, normalnie taka myśl mnie ostatnio naszła jakby to ostatnia moja wiosna była i tak szaleje żebym się nią nacieszyć mogła, jak w zwolnionym filmie każdy detal widać:) robiłam dzisiaj zdjęcia jutro wrzucę jak się co nadawać będzie to Wam pokażę jak cudnie u mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuśka - bez wątpienia czegoś się nażarłaś. :mad:

Ostatnia!!! Długo nad tym myslałaś? :mad:

Wiosna jest piekna każdego roku, po prostu z wiekiem dojrzewamy do tego, aby coraz więcej detali widzieć, coraz bardziej to doceniać, w każdej porze roku zaczynamy widzieć jej urodę i niepowtarzalność.

Wiem po sobie. ;)

Nie kupuj więc od byle jakiego dealera i ciesz się porami roku, długo i coraz bardziej świadomie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tej to juz upal zaszkodzil, ostatnia, dobre sobie ;) kwiaty sadzic a nie o glupotach myslec.

ja jestem szczesliwa i radosna, wczoraj moja kuzynka i przyjaciolka miala wstretna ostatnia operacje (byla bardzo powaznie chora) i sie udalo :) i to najwazniejsze. Monis jak to czytasz to: baaaardzo sie ciesze i czaruje jakiem wiedzma zeby to cholerstwo nie wrocilo, z reszta damy rade :D

 

no dobra ide sadzic dalej moje byliniatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...