Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

no powsadzalam, zostalo mi jeszcze 15 ale to juz nie dzis, a upal mi nie straszny, wypoce ten nadmiar tluszczyku:wiggle:kolektory juz dzialaja jak trzeba, instalacja odpowietrzona i nagrzaly wode do 70 st. super pogoda. tylko kastulek troszke umeczony jest, bo gania od 7. my caly czas sie krecimy a on bez nas nie potrafi w kojcu sam usnac. wieczorem padnie jak kawka :D:D:D

 

po jedzeniu wsadze jeszcze 200 cebulek i wieczorkiem podlejemy ogrod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...a ja się przyłączę do Wusi - ma rację - trzeba się cieszyć tym co mamy, co wokół nas, jakby to nasz ostatni rok, miesiąc, czy dzień był, zachwycać się światem i życiem i wyciskać je jak cytrynkę, bo, jak mówiła moja była nauczycielka, z życiem tak jakoś dziwnie jest, że gdy się człowiek do niego już przyzwyczai... polubi... zaakceptuje, może nawet trochę zrozumie..., to wtedy akurat nadchodzi już właśnie czas, żeby odchodzić :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetuś:hug:

 

Dziewczyny ja tam się nie przymierzam nidzie wybierać się;) to tylko takie wrażenie że jakoś wiecej piękniej wszystkiego Yetuś super to ujął:)

 

dzisiaj był kolejny cudny dzień, trochę popracowałam, trochę się pobujałam na huśtawce, kiełbaskę na grilku zamęczyłam;) żyć nie umierać:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...