Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Marzą mi się storczyki!!! Miałam 2 - jeden zgnił, gdy teściowa stwierdziła, że wody to mu żałowac nie będzie (mieszkali u nas przez tydzień), drugi spadł ze stołu i połamał się w drobiazgi, co o mały włos doprowadziłoby moją ukochaną koleżankę do stanu totalnej, absolutnej nerwicy ... Ona to bowiem tak łapami machała ...

 

Gdy już zrobię to nieszczęsne wielkie okno drugie tyle wydam na storczyki:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zasadniczo - jak dbać o storczyki?

Nie żebym miała, ale Babcia ma, i prawie wszystkie kwiaty zrzucił, co robicie z Waszymi, żeby kwitły?

Słońca chcą czy cienia?

Dużo wody? Często? Odstałej? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo nie dbać:rotfl: ja moim leję wody raz na dwa tygodnie z nawozem i zostawiam na noc żeby namokły a rano wylewam, jak upały to raz na tydzień woda a raz na dwa nawóz, u mnie stoją w salonie okno mają południowo - zachodnie więc słońca i światła sporo i kwitną ciągle:) a nawet jak przekwitł to popatrz uważnie na pęd bo storczyk lubi sobie "skitrać" kwiatki i np na końcu niby już wykwitniętego pędu rozwija nowe pączki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że zdążę przed mężem:lol: ale byłam pewna że nic z kwiatuszka nie będzie bo tylko jeden kwitł a reszta pomidorków w pączkach, potyrpałam kwiatuszka bez większych nadziei i dzisiaj patrzę a on już taki smętny, usychający i zaraz odpadnie, ale złożyłam się wpół, zaglądnęłam od spodu a tam maluśka kuleczka jakieś pół centymetra średnicy:lol: pierwszy pomidorek:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...