Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

no mam nadzieje, ze u mnie to wypadek przy pracy byl. ale sie ciesze, ze twoje przyszly bez zadnych akcji i do tego ladniusie :) u nas burza burzą pogania dzis byly juz ze 4, koniec swiata, mam dosyc deszczow :sick: nawet nie fotografuje roslinek, bo sa cale zagrzybione sp i itp. ale kiedy je popsikac gdy codziennie pada po kilka razy, trawa tez cala w grzybach, wygladaja na halucynki ;) Okruch jak pochorowal sie pierwszy raz po jednym to teraz juz ich nie tyka, madry pies po szkodzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas cały zeszły tydzień tak ciągle lało i burza burzę popychała no i do tego upały że sauna jak w tropikach ale póki co odpukać bez grzibków;)

 

kurna a u nas juz 3 tydzien taka beznadziejna pogoda, co z tego ze cieplo jak leje i burzy non toper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szóstka i jedenastka to Festuca amethystina April Green

 

ósemka to Festuca scoparia Pit Carlit

 

a dziewiątka to zgodnie z opisem ze sklepu Kostrzewa miotlasta (niedźwiedzie futro) Festuca scoparia, Festuca eskia - ale te były kupowane gdzie indziej razem z tymi niebieskimi czyli Kostrzewa popielata Festuca glauca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak;)

 

hosty kupowałam w funkia.pl

 

kulki, Kostrzewa miotlasta (niedźwiedzie futro) i Kostrzewa popielata Festuca glauca - futuregardens.pl

 

a Festuca amethystina April Green, Festuca scoparia Pit Carlit i Festuca glauca Golden toupee - trawki.pl

 

dobre sklepy, ładne sadzonki, dobrze zapakowane i dobry kontakt ze sprzedawcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...