Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

No fakt, wybór jest.

Ale te ceny! :o

Tylko z promocyjnych można coś kupić, pozostałe ceny są absolutnie nieakceptowalne jak dla mnie, hosty łatwo się rozmnaża, to zdzierstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pozdrówka zostawiam i słonecznej niedzieli życzę :)

 

Sadzonki ze sklepów internetowych sa bardzo małe czasami to wygląda jak pikówka i bardzo drogie. Ja mam na bazarku panią, ktora mi sprowadza różne fajne roślinki jakie sobie wymarzę i sadzonki duże i ceny lepsze, no ale nie wszystko ma taka prawda :)

 

W każdym razie 15 km ode mnie jest szkółka i tam juz wszystko mozna dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te sadzonki to akurat duże i ładne jedna to już się prawie na 3 podzieliła:)

 

Alu z tymi na targu to też różnie bywa:( znajomej kupowałam trawę pampasową na targu pani chciała od niej 40 zł za jedną a ja kupiłam jej po 10 zł za sadzonkę i to bardzo ładną i dużą:)

 

ja je kupiłam tylko dlatego że nie płaciłam za przesyłkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo super to ja Tobie odwrotnie wyślę moje wąsy bo już małpy po całym ogródku łażą normalnie niesamowite są potroiły albo nawet czterokrotnie zwiększyły swoją ilość od posadzenia:jawdrop: i dzisiaj jeszcze ostatnie truskawki zerwałam;)

 

jeszcze dzień, najwyżej dwa i pożrę pierwszego mipodorka:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia super z truskawami, strzelimy podmianke :D

 

jak mnie wpienil dzis moj pies wespol z sasiadem wrrrrrrr sasiad wylal wode na drodze - piaszczystej a pies w chwili nieuwagi sie w tym wytarzal - bo mu za goraco bylo pewnie. a na drodze byl mial glinianypo cieciu cegiel albo innego cholerstwa wiec sobie wyobraz bialego duszka w tym blocie jak on wygladal. prawie sie poplakalam jak go zobaczylam - w weekend byl kapany:bash: podobny numer mi zrobil w urodziny dopadl worka po weglu drzewnym i wlazl do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia wymiana daje oszczędności i przyjemności:lol:

 

o w mordę ceglasty Okruszek:jawdrop: my lata temu mieliśmy cocker spaniela, z 5 miesięcy miała jak mamuśka ją wykąpała a ta taka śliczna, puszysta, pachnąca i mokra polazła i wytarzała się w miale po węglu:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu go pod prysznic wrzucilam i troche obmylam. na szczescie bylo cieplo wiec suszyc nie trzeba bylo. no i przetestowalan te super chlonne reczniki z mikrowlokien. sa rzeczywiscie genialne, tysiac razy lepsze niz frotowe.

 

jesoooo te komary mnie zaraz zjedza :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...