Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, nie, nie - świadomy właściciel psiaka zawsze może go oduczyć zachowań niepożądanych, Amber na pewno poprze mnie w tym twierdzeniu.

Jeśli ktoś nie reaguje na fakt, że jego pies zabija inne stworzenia, to niech się potem nie zdziwi, że kiedyś użre jego albo jego dzieci.

Taka wilcza natura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia no kiedy jakiś kot nieopatrznie wlezie na plac to jak szwagier jest to ma jakąś szansę bo pies da się odwołać ale jak sam jest to po kocie chyba że bardzo szybki jest:( na szczęście koty mądre omijają plac:) a jak oduczyć polowania na koty przecież nikt nie będzie kota psu podstawiał i karcił psa za próby pożarcia kota bo szkoda zwierzaków:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia zaczekać możemy bo wiesz one te truskawki to kombinują tak:

 

wypuszcza wąsa z sadzonką lezie gdzieś się przyklei i sadzonka puszcza wąsa z kolejną sadzonką na końcu i tak wąs z sadzonką z sadzonki wąs :rotfl: to im dłużej tym więcej sadzonek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia psi kiler to w cudzyslowiu bylo, przeciez moj kurdupl mniejszy od kota :D. bardziej chodzilo mi o to, ze szczeka, gania i pilnuje terenu. Nie bede go oduczac szczekania skoro nikomu tym krzywdy nie czyni.

A poza wlasnym ogrodzonym terenem samopas nie chodzi tylko na smyczy.

Wusia slij te wasy bo ja na 100% nie wiem jeszcze czy przyjedziemy a teraz juz wsadze i bedzie z banki :) mialam to odpisac u siebie ale nie chce mi sie tam na razie wlazic. mam za duze tyly w czytaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, nie powstało we mnie przypuszczenie, że Okruch morduje koty za Twoim przyzwoleniem. :lol2:

Raczej tak ogólnorozwojowo sie wypowiadam. ;)

I w ogóle - co to za truskawki, że tak je pieczołowicie rozdzielacie?

Fajne jakieś...? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ogóle - co to za truskawki, że tak je pieczołowicie rozdzielacie?Fajne jakieś...? :lol:

 

smaczne i plenne, koncesjonujemy odmiany, zeby w naszych ogrodkach byly te najsmaczniejsze :D ja dostaje od mamy, probowalam sa genialne slodkie i soczyste, mam tez pozamrazanych pare kilo na zime. pare odstapie wusi, ktora pewnie podzieli sie z Marta, z kolei Wusia ma tez jakies supcio i dzieli sie ze mna. dolaczysz do spolki???:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skupiłam na powtarzających.

U nas koło domu taki piach, że truskawki słabo owocują.

Ale zamyslamy posadzić na polu kawałeczek, więc może bym i dołączyła, zawszeć to lepiej mieć sprawdzone odmiany! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...