Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

zrobilam dzis troche zdjec ale mi sie nie chce wklejac, jestem zrypana po pracy, jeszcze z autkiem na warsztanie musialam posiedziec. ten urlop troche bez sensu, bo przed nim tak sie spalam, ze regeneracja trwa bardzo dlugo. a jak wroce to bedzie tyle spraw, ze po jednym dniu samopoczucie pojdzie sie bujac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dlatego kochane moje nie odwiedzimy was, na 1,5 tygodnia ruszamy do zabojadow, musze pooddychac innym powietrzem, przezrec sie owocami morza, odwiedzic zaprzyjaznione winnice i starych przyjaciol, wytaplac sie w cieplym morzu i poczuc ten luz, ktorego w kraju nigdy nie potrafie zalapac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się nie wyrobiłam z truskawkami dla Ciebie w tym tygodniu :cry: i kiedy mam CI wysłać jak Ty żaby jdziesz dręczyć:(

 

moze byc po urlopie, nic im nie bedzie, tylko zadekuj, jeszcze przed wyjazdem wyskakuje na kawke do Alunka a w poniedzialek odwiedze mierzeje, moze kupie jakas wedzona glizde u zaprzyjaznionego rybaka.

 

 

Arni mnie zaciuka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusienko zapomnialam oczywiscie pochwalic kuchnie, swietnie wygladaja te kwadratowe szafki :) elewacja wyglada pieknie a w lezce przed domem bedziesz mogla poszalec :D wdac ogromne postepy :) no i nie dziekuje za truskawki ;)

 

Tarciu ale ci zazdroszcze wyjazdu, ze tez ja mam samych znajomych na miejscu :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, biore lapka ze soba by byc w kontakcie :D, Okruszek tez jeszcze nie wie co go czeka, ciekawe jak wytrzyma taka podroz:rolleyes: chlopak zwiedzi kawal swiata z nami ;) uwielbiam lazurowe wybrzeze, swieze salatki na plazy popite deserowwym rozowym, lunche z owocow morza i pozne kolacje z dobrym trunkiem w ulubionych naszych bistro. planuje byczyc sie koncertowo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia dziękuję za pochwałę kuchni i elewacji a w szaleństwie przed domem wybitnie mi dopomogłaś:lol: małżowi tak sosenka do gustu przypadła że groźnie pyta gdzie ją chcę posadzić, potulnie odparłam że w łezce od frontu, NO sapnął zadowolony:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie jestem kłopotliwa wystarczy że mnie zabierzecie ze sobą:rotfl:

 

na donicy nie ma napisu;) a opis:lol: zaszczepiona nisko, dołem długie igły górą krótsze jakby na nowych przyrostach:) wygląda jak w spódniczce:lol: i taki fajny odcień zieleni ma:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...